×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
6. jūlijs, 2016
Drukāt

Uz VID ģenerāldirektora amatu virza četrus pretendentus

Foto - VIDFoto - VID

Valsts ieņēmumu dienesta ēka.

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora atlases komisija nolēma uz otro kārtu virzīt četrus no 11 pretendentiem, kuri bija iesnieguši pieteikumus atklātajā konkursā, informēja Valsts kancelejas (VK) pārstave Lita Juberte.

Komisija šādu lēmumu pieņēmusi šodien pēc pretendentu iesniegto dokumentu un atbilstības izvirzītajām izglītības un pieredzes prasībām izvērtēšanas.

Konkursa otrajā kārtā paredzēta komisijas un pretendentu saruna ar motivāciju, valsts pārvaldes pamatprincipiem un iestādes darbības jomu, kā arī pretendenta vīzijas prezentēšana par iestādes nākotnes prioritātēm un svešvalodu zināšanu pārbaude.

Savukārt trešajā atlases kārtā neatkarīgi personālvadības eksperti vērtēs tālāk izvirzīto pretendentu vadības kompetences – stratēģisko redzējumu, komandas vadīšanu, pārmaiņu vadību, attiecību veidošanu un uzturēšanu, kā arī orientāciju uz rezultātu.

VID ģenerāldirektora amata pretendentus izvērtē finanšu ministres Danas Reiznieces-Ozolas (ZZS) izveidota komisija un piesaistīti ārējie eksperti. Komisiju vada valsts kancelejas direktors Mārtiņš Krieviņš. Tajā darbojas Finanšu ministrijas valsts sekretāre Baiba Bāne, Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs, Valsts kases pārvaldnieks Kaspars Āboliņš un Finanšu ministres biroja vadītājs Ringolds Beinarovičs.

Konkurss uz VID ģenerāldirektora amatu tika izsludināts 16.jūnijā, savukārt pieteikumu iesniegšana noslēdzās 4.jūlijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+