Mobilā versija
+4.0°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
9. augusts, 2016
Drukāt

Uz Vidzemes šosejas aiz Siguldas sākas būvdarbi, nocirtīs 146 kokus

Foto - LETAFoto - LETA

Šonedēļ uzsākti būvdarbi uz Vidzemes šosejas posmā no Siguldas līdz līkumam ap Sudas purvu – no 53,65. līdz 60,22.km. Tie paredz ceļa seguma un ūdens novades sistēmas atjaunošanu.

Darbu iesākumā ir paredzēta asfalta izlīdzinošā frēzēšana līdz 1000 metru garos posmos, kuros satiksmi regulēs luksofori un satiksmes regulētāji. Šie darbi sāksies virzienā no Siguldas puses.

Projekta ietvaros paredzēts nocirst 146 kokus. Kopumā būvdarbu posmā gar autoceļu aug gandrīz 800 bērzu, tos izvērtēja sertificēti dendrologi – arboristi un cirsti tiek tikai tie koki, kurus speciālisti atzina par bīstamiem un bojātiem, uzsver “Latvijas Valsts ceļi”.

Dendrologi ir secinājuši, ka no apsekotajiem kokiem: 34 gabali jeb 4% vairs nav dzīvi; 56 jeb 7% ir akūti bīstami; 56 jeb 7% ir potenciāli bīstami un tie jānozāģē gada laikā.

Būvdarbus šajā posmā veiks “Ceļu pārvalde” un tos finansē valsts budžets, un to līgumcena ir 1 053 222 eiro ar PVN. Darbi jāpaveic 105 dienu laikā.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (16)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (6)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+