×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
1. decembris, 2014
Drukāt

Uz “Vienotības” priekšsēdētāja amatu kandidēs arī Judins (6)

judins_ts_9

Uz partijas “Vienotība” priekšsēdētāja amatu kandidēs arī Saeimas deputāts Andrejs Judins (V), kurš konkurēs ar pašreizējo partijas priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu.

Iepriekš daļa partijas biedru vērtēja iespēju partijas vadītāja amatam virzīt deputātu Intu Dālderi, kurš iepriekš kopā ar Āboltiņu kandidēja uz “Vienotības” Saeimas frakcijas vadītāja amatu. Dālderis esot apsvēris šo iespēju, tomēr vēlāk savas domas esot mainījis.

Judins sacīja, ka piekritis kandidēt, jo jau divus termiņus strādā partijas valdē, līdz ar to viņš varētu uzņemties atbildību un vadīt partiju. Judins uzskata, ka “Vienotībai” būtu jāmainās jautājumos, kas saistīti ar iekšpartejisko kultūru un demokrātiju, biedru iesaistīšanu lēmumu pieņemšanā, organizatorisku darbu. Viņš minēja vēl vairākus aspektus, vienlaikus piebilstot, ka tas nenozīmē, ka pašlaik partijā tā nav, tomēr dažādiem cilvēkiem var būt atšķirīgs redzējums.

Tātad kopumā uz valdes priekšsēdētāja amatu būs divi kandidāti, bet uz valdes locekļu amatiem izvirzīti 36 kandidāti.

“Vienotības” domes priekšsēdētāja amatam izvirzīts tikai viens kandidāts – Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, kas nozīmē, ka līdzšinējā domes priekšsēdētāja Sandra Kalniete neturpinās darboties šajā amatā. Domes priekšsēdētāja vietnieka amatam izvirzīta Linda Medene, kura arī pašlaik ieņem šo amatu.

Kā ziņots, “Vienotība” šajā nedēļas nogalē pulcēsies kārtējā kongresā, kurā tiks pārvēlēta partijas vadība.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Tāpēc jau Izraēlas diaspora pārvācās no Reformu partijas uz Vienotību, lai no tās izēstu domājošus latviešus. Mīnusiņu kampaņa pret Āboltiņu ir viņu darbs. Tā ka te kā spogulī var redzēt cik viņu ir Vienotībā. Ar Reformu partiju neizdevās nokļūt pie varas, tika atšifrēti, gan ar lielu novēlošanos. Tagad sastājās Vienotībā, lai tajā pārņemtu varu.

  2. Spēcīgs kandidāts. Būs joki.

  3. Ne nu Ciniķiem un Pilsoņiem no malas būs spriest un muldēt par Vienotības vadību un partijas lietām! Judina kunga balotēšanās ir tikai spēle un skata dēļ. Solvitai Āboltiņai ir pārliecinošš atbalsts partijā un viņa tiks ievēlēta!

  4. Diez kas jau tas Judins nav, tāču jebkurš, pat viņš, būs labāks par Āboltiņu, kurai īstā vieta ir vēstures mēslainē.

  5. Judins varētu mainīt partijas iekšējo kultūru un arī līdzšinējo rudās lapsas ”demokrātiju”. Partija ir jāspēj mainīties un atbrīvoties no augstprātības netikumiem un to arī vēlu.
    Kāds senāk ir teicis – paliks tas ,kurš mainīsies. Mainieties uz augšu un tad būs labi.

Draugiem Facebook Twitter Google+