Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
19. decembris, 2013
Drukāt

Uz viņpasauli un atpakaļ. Noslēpumainākie mirušo atdzīvošanās gadījumi pasaules vēsturē (3)

Tintoreto. Jēzus atmodina LācaruTintoreto. Jēzus atmodina Lācaru

Teksts – Valters Brasliņš, “Planētas Noslēpumi”

No Bībeles laikiem


No Bībeles leģendām zināms vēstījums par to, kā Jēzus ekstrasensoriski augšāmcēlis jau nomirušo Lācaru, par kuru gan mūsdienu pētnieki pauž, ka viņš, visdrīzāk, bija nevis nomiris, bet gan ieslīdzis dziļā letarģiskā miegā, kā iespaidā sākās dabiski organisma saindēšanās procesi, kuru izdalītās smakas apkārtesošie uzskatīja par līķa smakām. Katrā ziņā vēsture jau kopš vissirmākās senatnes glabā neskaitāmus stāstus par atgriešanu no miroņiem dzīvē, kur viss noticis arī bez “dievišķo” konstrukciju iejaukšanās. Tomēr tie ir un paliek tikai nostāsti, tāpēc labāk lai par šo tēmu runā daži jaunāku laiku notikumi, kurus apstiprina gluži konkrēti dokumenti, vēsta žurnāls “Planētas Noslēpumi”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Reimonds Mūdijs grāmatas “Dzīve pēc dzīves” autors esot veicis pētījumu. Cilvēks ieiejot mazā, skapjveidīgā ar melnu samtu apdarinātā istabiņā. Apsēžas uz zema krēsla pretī spogulim. Tas atspoguļo nelielu ēnu, ko rada maza lampiņa aiz šī krēsla. Kad durvis aizveras, ienācējs paliekot izolēts no ārpasaules. Pirmais iespaids varot būt baigs. Taču ar laiku acis pierodot pie tumsas, elpošana kļūstot dziļa, sirds nedauzoties tik strauji. Cilvēks samierinoties un sākoties eksperiments. Spogulī redzamais attēls – mirušais, kuru cilvēks vēlas šeit satikt. Attēls nav līdzīgs televizorā redzamam, bet pilnīgi reāla trīsdimensiju būtne, ar kuru var uzsākt nopietnu sarunu, piemēram, par gara dzīvi, par tā apstākļiem viņā saulē utt. Gari stāsta par garīgo mieru paralēlajā pasaulē, dažreiz arī pajoko. Šo garu sastapšanas tehnoloģiju Mūdijs apguvis, pētot seno grieķu paņēmienus, kuri šim nolūkam izmantojuši alas. Tur, pateicoties atspīdumu spēlei, orākuli iesvētāmos kontaktējuši ar mirušajiem.
    Mūdijs pat neesot cerējis, ka 70% gadījumos notikšot dzīvo tikšanās ar mirušajiem. Trešā daļa dalībnieku skaidri esot pazinuši mirušo balsi. Citi pārdzīvoja telepātiskus sakarus. Šerila Mūdija, kuras pirmo vīru nosita elektrība, ne tikai redzējusi savu vīru, bet sajutusi viņa ādas smaržu. Tas bija neticami. Viņa esot saukusi: “Neaizej!” Bet viņš tikai pasmaidījis un pamājis ar roku.

    Tātad gara nemirstība, viņpasaule, Dievs pierādīts arī zinātniski.

  2. Kā var žurnāls atļauties publicēt kaut ko tādu! Kungs Jēzus izrādās ir ekstrasens. Dieva valstība un okultisms ir pilnīgi nesavienojamas lietas. Šī nav zinātne, bet pseidozinātne, kas cilvēkiem māņus pasniedz kā zinātni. Cerams, ka ticīgie nekad nelasīs šo žurnālu. Cilvēki visu grib izskaidrot ar savu ierobežoto prātu, un uzskata sevi par pasaules noteicējiem, bet varbūt būtu vērts padomāt, ka pat nākamo elpas vilcienu tie nevarētu izdarīt savā spēkā, ja tas netiek Dieva dāvināts. Tad varbūt pieņemsim, ka cilvēciskā “varenība un viszinība” ir tikai tukša lepnība. Visi cilvēki ir savā būtībā izslāpuši pēc Dieva, pat to neapzinoties. Tāpēc tik viegli ir iebarot rakstus par Dievu, kas ir gluži pretēji Viņa būtībai, jo pašiem nav stipru pamatu ticībā un zināšanu par to. Žurnālos, kuros sen vairs nav ko rakstīt un tie kļuvuši visi vienādi, cilvēka alkas un nezināšanu izmanto muļķošanai un peļņai. Tie, kas lasīs, daudzi noticēs, un daudz dvēseles tāpēc aizies postā, tāpēēc rakstitājiem būtu pašiem stipri jāpadomā par savu dvēseli un atbildibu.

    • Ticīgie nemaz nevar izlasīt jebko, kas nav bībele. Ints viņus tur tumšā istabā, kurā ir tikai viens caurumiņš. Lieki teikt, ka pa to spīd tikai dieva gaisma.

Skorpiona mēneša horoskops visām zodiaka zīmēmAunam būs pārdomu laiks. Nāksies atskatīties uz gada sākumā plānoto un izvērtēt to, kas šobrīd paveikts. Jāsakārto iesāktie darbi.
Draugiem Facebook Twitter Google+