×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
10. jūlijs, 2013
Drukāt

Uzaicini draugu uz filmu par draugiem “Patiesības spēle”!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Vai vienmēr rūgta patiesība ir labāka par saldiem meliem? Uzaicini kādu no saviem draugiem kļūst par la.lv sekotāju sociālajos tīklos draugiem.lv, Twitter vai Facebook un laimē ielūgumu divām personām uz filmu “Patiesības spēle”.

 

Lai piedalītos biļešu izlozē, uzaicini draugu kļūt par la.lv sekotāju un atsūti savu pieteikumu uz e-pastu elina.golde@la.lv.

Kulta dramaturga Filipa Leluša pēc tāda paša nosaukuma lugas motīviem uzņemtā filma “Patiesības spēle” stāsta par bijušo skolasbiedru trijotni, kas sapulcējusies, lai atcerētos vētrainos jaunības piedzīvojumus.

Mežonīgais mačo Marks, kuru atveido Dmitrijs Marjanovs, ierosina turpināt izklaides meiteņu apskāvienos, taču tam nepiekrīt ar laulības rutīnu sirgstošais Genādijs (Konstantīns Juškevičs) un dzīvokļa īpašnieks Anatolijs (Goša Kucenko) – nelabojams neveiksminieks, kurš šovakar draugiem nolēmis sagādāt pārsteigumu.

Kā noskaidrojas, par vakara naglu kļūst ciemos iegriezusies Maja (Irina Apeksimova), kura pirms 20 gadiem bija trijotnes simpātiju objekts.

Samezglojoties četrotnes sarunām, tiek uzsākta bīstami atklātā spēle “Patiesība”, kuras gaitā draugi uzzina to, ko būtu labāk noklusēt un nezināt…

Atmosfērai iekaistot, atklātībā nāk ilgus gadus slēpti neērti fakti par sevi, ģimeni, mīlestību, kas liek dusmoties, smieties, kauties un uz brīdi aizturēt elpu. Vai bīstami atklātā saruna nesagraus desmitgades ilgstošās draudzības? Vai četrotnes draudzība izturēs patiesības pārbaudi? Jo tā ir kas vairāk nekā spēle…
Velnišķīgi smieklīga un komplicētu un asu situāciju bagātā filma “Patiesības spēle” sasniegs Latvijas kino ekrānus jau 19. jūlijā.

{source}
<iframe width=”640″ height=”360″ src=”//www.youtube.com/embed/wyuq10N7kYM” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+