Mobilā versija
Brīdinājums +9.2°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 23. maijs, 2017
4. jūnijs, 2014
Drukāt

Uzbekistānā rāda “Animācijas brigādi”

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Trešdien, 4. jūnijā, Latvijas vēstniecība Uzbekistānā “Eiropas Filmu festivāla 2014” ietvaros rādīs “Animācijas brigāde” multiplikācijas filmas.

Šogad pirmo reizi Eiropas Filmu festivāls notiks ne tikai Uzbekistānas galvaspilsētā Taškentā, bet arī divos lielākajos kultūrvēsturiskajos centros – Samarkandā un Buhārā. Eiropas filmas demonstrēs no 3. līdz 8. jūnijam, un visas nedēļas garumā tajā tiks izrādītas filmas no desmit Eiropas valstīm.

Katru gadu aizvien vairāk Eiropas valstu piedalās ne tikai šajā, bet arī citos Uzbekistānā organizētos kultūras pasākumos. “Eiropas Filmu festivāls 2014” skatītājiem sniedz ne tikvien iespēju iepazīties ar Eiropas vēstures daļu, bet arī nes ievērojamu Eiropas un Uzbekistānas sadarbības ideju.

Pievienot komentāru

Konfesijas būs vienlīdzīgākas par citiem īpašniekiem?Viens miljons eiro nākamgad un vismaz divi miljoni eiro gadā, sākot no 2019. gada – tik lielu valsts budžeta finansējumu reliģiskajām organizācijām to īpašumā esošo valsts pieminekļa statusu ieguvušo dievnamu atjaunošanai paredz šobrīd varas gaiteņos klīstošais Sakrālā mantojuma saglabāšanas finansēšanas likumprojekts.
Draugiem Facebook Twitter Google+