Mobilā versija
-3.8°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
4. jūnijs, 2014
Drukāt

Uzbekistānā rāda “Animācijas brigādi”

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Trešdien, 4. jūnijā, Latvijas vēstniecība Uzbekistānā “Eiropas Filmu festivāla 2014” ietvaros rādīs “Animācijas brigāde” multiplikācijas filmas.

Šogad pirmo reizi Eiropas Filmu festivāls notiks ne tikai Uzbekistānas galvaspilsētā Taškentā, bet arī divos lielākajos kultūrvēsturiskajos centros – Samarkandā un Buhārā. Eiropas filmas demonstrēs no 3. līdz 8. jūnijam, un visas nedēļas garumā tajā tiks izrādītas filmas no desmit Eiropas valstīm.

Katru gadu aizvien vairāk Eiropas valstu piedalās ne tikai šajā, bet arī citos Uzbekistānā organizētos kultūras pasākumos. “Eiropas Filmu festivāls 2014” skatītājiem sniedz ne tikvien iespēju iepazīties ar Eiropas vēstures daļu, bet arī nes ievērojamu Eiropas un Uzbekistānas sadarbības ideju.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+