Mobilā versija
+18.3°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
4. jūnijs, 2014
Drukāt

Uzbekistānā rāda “Animācijas brigādi”

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Trešdien, 4. jūnijā, Latvijas vēstniecība Uzbekistānā “Eiropas Filmu festivāla 2014” ietvaros rādīs “Animācijas brigāde” multiplikācijas filmas.

Šogad pirmo reizi Eiropas Filmu festivāls notiks ne tikai Uzbekistānas galvaspilsētā Taškentā, bet arī divos lielākajos kultūrvēsturiskajos centros – Samarkandā un Buhārā. Eiropas filmas demonstrēs no 3. līdz 8. jūnijam, un visas nedēļas garumā tajā tiks izrādītas filmas no desmit Eiropas valstīm.

Katru gadu aizvien vairāk Eiropas valstu piedalās ne tikai šajā, bet arī citos Uzbekistānā organizētos kultūras pasākumos. “Eiropas Filmu festivāls 2014” skatītājiem sniedz ne tikvien iespēju iepazīties ar Eiropas vēstures daļu, bet arī nes ievērojamu Eiropas un Uzbekistānas sadarbības ideju.

Pievienot komentāru

"Daba viņu bija tik ļoti bagātīgi apdāvinājusi." Vijai Artmanei - 8821. augustā VIJAI ARTMANEI apritētu 88. Slavas kalngalā 50 gadu vecumā viņa teikusi: – Baidos, ka tad, kad es teātrim vairs nebūšu vajadzīga, mani aizmirsīs, neviens pie manis vairs neatnāks un es par teātri nekā nezināšu... Tomēr aktrise nav aizmirsta, un, lai to vēlreiz apliecinātu, publicējam gadu pēc aktrises nāves tapušu sarunu par Viju Artmani.
Draugiem Facebook Twitter Google+