×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
15. jūlijs, 2017
Drukāt

Uzbrucējs Ēģiptes kūrortā nodūris divas Vācijas tūristes (1)

http://www.getica.ro/http://www.getica.ro/

Ēģiptes kūrortpilsētā Hurgadā piektdien uzbrucējs ar nazi nogalināja divas Vācijas tūristes, bet vēl četri ārvalstu tūristi uzbrukumā tika ievainoti, paziņoja Ēģiptes Valsts informācijas dienests.

Vācijas Ārlietu ministrija sestdien apstiprināja, ka nogalinātas Vācijas tūristes.

“Mēs ar skumjām tagad varam apstiprināt, ka uzbrukumā Hurgadā tika nogalinātas divas Vācijas tūristes,” paziņoja ministrija.

Iepriekš bija ziņots par divu Ukrainas tūristu noduršanu un vēl četru ārvalstu tūristu ievainošanu.

Valsts informācijas dienests nesniedza sīkākas ziņas par ievainoto tūristu pavalstniecību. Privātais lairaksts “Al-Shorouk”, atsaucoties uz medicīnas amatpersonu, ziņoja, ka ir ievainoti divi Armēnijas, viens Čehijas un viens Ukrainas pilsonis, kuru veselības sāvoklis ir stabils.

Ēģiptes Iekšlietu ministrija sākotnējā paziņojumā par uzbrukumu bija vēstījusi, ka tajā ievainotas sešas tūristes.

Uzbrucējs ir aizturēts un šobrīd tiek noskaidrots uzbrukuma motīvs, paziņoja Ēģiptes Iekšlietu ministrija, piebilstot, ka aizdomās turamais uz kūrortu, kas atrodas pie Sarkanās jūras, esot atpeldējis no netālu esošās publiskās peldvietas.

Ēģiptes drošības spēki Sīnāja pussalā cīnās pret islāmistu ekstrēmistiem, kuri jau ir sarīkojuši uzbrukumus tūristiem.
2016.gada janvārī divi ar šaujamieroci, nazi un pašnāvnieka jostu bruņoti teroristi sarīkoja uzbrukumu Hurgadas pludmalē, ievainojot divus tūristus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vācietes, droši vien, sauļojās “Toples”, arābi tādas necieš. Bet interesanti, kurš no mūsu bāleliņiem izdomāja, ka tās bija ukrainietes. Un tā mums melo ikdienā.

Draugiem Facebook Twitter Google+