Mobilā versija
-4.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
1. janvāris, 2016
Drukāt

Uzbrucējs Telavivā nogalinājis divus un ievainojis vismaz septiņus

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Bruņots uzbrucējs kādā Telavivas bārā un kafejnīcā piektdien nošāvis divus un ievainojis vismaz septiņus cilvēkus, paziņojuši policijas pārstāvji un mediķi. Visi cietušie nogādāti slimnīcās.

Pēc aculiecinieku teiktā, neraugoties uz vēso laiku, cilvēki sēdējuši bāra un kafejnīcas terasēs. Uzbrucējs raidījis uz apmeklētājiem aptuveni 10 šāvienus no automātiskā ieroča.

Tuvējā veikala novērošanas kameras fiksējušas vīrieti, kas pērk dārzeņus, tad izvelk no somas ieroci, iziet no veikala un sāk šaut bāra virzienā.

Šāvēja meklēšanā iesaistīti simtiem policistu, kas pārbauda katru tuvējo ēku un dzīvokli; tiek izmantoti arī helikopteri.

Ziņu par uzbrukuma iemesliem nav, bet Telavivas mērs Rons Huldajs sliecas to saistīt ar terorismu.

Pašreizējais vardarbības vilnis, kas skāris Izraēlu un palestīniešu teritorijas, kopš oktobra sākuma prasījis vairāk nekā 20 izraēliešu un 140 palestīniešu dzīvības.

Pievienot komentāru

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+