×
Mobilā versija
+9.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
4. februāris, 2013
Drukāt

Uzbrukumā cietušais Maskavas Lielā baleta teātra vadītājs dodas uz Vāciju turpināt ārstēšanos

Foto - AFPFoto - AFP

Uzbrukumā cietušais Maskavas Lielā baleta teātra mākslinieciskais vadītājs Sergejs Fiļins šodien dodas uz Vāciju, lai tur turpinātu ārstēšanos.

Fiļins sievas pavadībā atstāja slimnīcu Maskavā, lai dotos ceļā uz Āheni, un atzina, ka jūtas labi. “Es jūtos labi, es pat teiktu – lieliski. Ja tikai manas acis rādītu nedaudz labāk,” pie slimnīcas atzina Fiļins, kurš savu redzi raksturoja “kā aizmiglotu un neskaidru”. 42 gadus vecajam Fiļinam jau veiktas piecas operācijas.

Pagaidām nenoskaidrots uzbrucējs 17. janvārī Fiļinam sejā ielēja skābi. Fiļins guva trešās pakāpes apdegumus sejā, uz galvas un acīs. Ārsti solījuši, ka Fiļins atgūs redzi pietiekamā līmenī, lai varētu turpināt strādāt. Vienlaikus mediķi atzīst, ka Fiļinam būs nepieciešama turpmāka ārstēšana un vairākas plastiskās ķirurģijas operācijas. Tikmēr pats Fiļins atklājis, ka ir “pilnīgi pārliecināts” par to, kurš stāv aiz šī uzbrukuma, tomēr uzsvēris, ka atklās aizdomās turamā vārdu tikai tad, kad tas netraucēs izmeklēšanai. Lielā baleta teātra vadība uzskata, ka pie uzbrukuma vainojami konflikti teātra iekšienē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+