×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
17. aprīlis, 2017
Drukāt

Uzbrukumā Ziemeļīrijā cietuši divi latvieši (11)

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto.

Uzbrukums diviem latviešu vīriešiem Ziemeļīrijā tiek izmeklēts kā naida noziegums, pirmdien, 17. aprīlī, raksta BBC.

Uzbrukums noticis Koulailendas galvenajā ielā netālu no bāra Lieldienu svētdienas vakarā ap plkst. 21. Trīsdesmitgadīgie latvieši guvuši savainojumus – galvenokārt vieglas brūces, taču nav izslēgti arī sejas kaulu lūzumi.

Policija meklē aculieciniekus.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Ārŗrā no Īrijas! Īriju – īriem!

 2. Par tēmu no raksta neko nevar spriest – tiešām bija naida noziegums vai arī, kā saka, paši uzprasījās. Jo būt var visādi. Bet pāris komentētājiem gan gribas pateikt biezāku vārdu – Pensionāram un Aigo. Kungi – padomju laiki beigušies jau sen, bet jūs vēl aizvien domājat padomju stilā un kategorijās. “Dzimtenes nodevēji”,.. “tēvu zeme”,… vēl tikai trūkst “zemošanās Rietumu kultūras priekšā” (krieviski tas skan izteiksmīgāk – nizkopoklonstvo pered Zapadnoi kuļturoi). Atšķirībā no mums (es arī jau gandrīz pensionārs), jaunajai paaudzei palaimējās labāko mūža daļu nodzīvot laikā, kad robežas vaļā un vecie jēdzieni “dzimtenes nodevība” un taml. viņos izraisa izbrīnu. Viņiem tas liekas tikai dabiski – ja gribu un varu, dzīvoju ārzemēs, uz visiem laikiem vai kādu dzīves periodu, ja to negribu – meklēju iespēju Latvijā. Kad šādus komentārus uzraksta krievi, es it nemaz nesatraucos, jo zinu, ka krievu vecākajai paaudzei padomiskā domāšana iesēdusies dziļi, jo dziļi! Un vispār – krievi ir krievi! :-)) Bet, kad ko tādu uzraksta latvietis, mani tas burtiski tracina. Protams, protams,..PSRS vietā viņiem ir Latvija, sarkanā karoga vietā sarkanbaltsarkanais, arī himna cita (kurai lielāka daļa, arī es tai skaitā, nemaz nezina vārdus 😀 ), bet apsēstība tā pati – kto ne s nami, tot protiv nas! 🙂
  Nu tā – audzināšanas stunda beigusies! 😀

 3. Varbūt pēc šī gadījuma tie divi latviešu iedzērāji, bomži atgriezīsies savā dzimtenē, un sāks domāt par savu tēvu zemi. Kas no sirds vēlas atrast darbu Latvijā, ir iespēja. Es varu saprast ka lielāko daļu latviešu alkatība, naudas kāre ir pārņēmsi. Arī tos divus kas Īrījā. Vai ar aizbraukšanu no dzimtenes var atrisināt? Dziļi šaubos. Zaudēt gan.

  • Hahaha. Robežas ir vaļā un nekādas dzimtenes nav. Ko tad jūs patrioti te tā sauktajā dzimtenē esat labu izdarījuši? Tik ar nabadzību kaujaties.

 4. BROLĪŠI, KAD PIEDZERAS, VIENMĒR GRIB ARĪ IZKAUTIES

 5. Pareizi nav pa krogiem metaties!lai brauc iru dzeki uz rigu un dabus pa ausi:)))))ta teikt viesmiliba pret viesmilibu/!HA HA

 6. Vai tikai nebūs atkal tā – ka divi vīrieši no Latvijas, nevis divi latvieši.

 7. Drosi vien,ka svesa zeme ieviesa savu kartibu,tadel ari dabuja.

Draugiem Facebook Twitter Google+