Ekonomika
Īpašums

Uzbūvēta jaunā projekta “Green City” pirmā ēka0


“Green City”
“Green City”
Ekrānuzņmēmums no “Green city” mājaslapas

Ekspluatācijā nodota pirmā dzīvojamā ēka nekustamo īpašumu attīstītājas SIA “YIT Latvija” jaunajā projektā “Green City”, kas atrodas Rīgā, Purvciemā, Upeņu ielā 19 (iepriekš Stirnu ielā 38B), aģentūru LETA informēja “YIT Latvija”.

Jaunajā namā ir 100 viena līdz četru istabu dzīvokļi ar pilnu apdari. Iedzīvotāju automašīnām ierīkotas arī stāvvietas ēkas puspagraba stāvā un iekšpagalmā, kuras var iegādāties papildus. Paredzēts, ka uz jaunajiem mājokļiem īpašnieki varēs pārcelties nākamā gada sākumā.

“Green City” projekta autors ir “Jākobsonu mākslas darbnīca”. Projekta attīstīšanu veic “YIT” grupas uzņēmumi – nekustamo īpašumu attīstītājs SIA “YIT LV Housing I” un būvnieks SIA “YIT Latvija”.

Pašlaik notiek arī dzīvojamo māju kompleksa otrās ēkas būvniecība Upeņu ielā 21, un šo ēku paredzēts nodot ekspluatācijā 2020.gada otrajā pusē.

Nekustamo īpašumu projektu attīstītāja un celtniecības uzņēmuma “YIT Latvija” (iepriekš – “YIT celtniecība”) apgrozījums pērn bija 6,568 miljoni eiro, kas ir par 41,9% mazāk nekā 2017.gadā, savukārt uzņēmuma zaudējumi pērn palielinājās par 55,5% un bija 796 227 eiro.

Līdz 2018.gada februārim “YIT Latvija” nosaukums bija “YIT celtniecība”.

Saistītie raksti

2018.gada februāra sākumā tika pabeigta Latvijā strādājošo Somijas būvniecības uzņēmumu YIT un “Lemminkainen” apvienošana. Apvienošanas procesā “Lemminkainen” iekļauts YIT sastāvā. Par apvienošanos abi uzņēmumi paziņoja 2017.gada jūnijā, un tās nolūks ir stiprināt pozīcijas Ziemeļvalstu tirgū.

YIT strādā 11 valstīs – Somijā, Krievijā, Skandināvijā, Baltijas valstīs, Čehijā, Slovākijā un Polijā. Grupas apgrozījums 2018.gadā sasniedza 3,8 miljardus eiro.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Patēriņa kredītu visbiežāk ņem turīgie
22 stundas
SD
Sandra Dieziņa
Ekonomika
Notiek izmaiņas “Fortum Jelgava” vadībā
22 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Sāk akciju, lai mudinātu cilvēkus izvairīties no finanšu noziegumiem
23 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pašvaldībām 7 gadu laikā attīstībai sola gandrīz divus miljardus eiro 2
2 stundas
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Liela zivs mazā dīķī! Saruna ar Latvijas restorānu karali Mārtiņu Rītiņu
Intervija 3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bērnu pusdienas Rēzeknē par pusotru miljonu eiro 1
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
FOTO. Sestdienas rītā Āgenskalnā deg mikroautobuss
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
VIDEO: Merzļikinam krietni labāka otrā NHL spēle, tomēr atkal zaudējums
1 stunda