Horoskopi un mistika
Ezoterika

Uzdāvini ziedus nepazīstamam cilvēkam. Un uzzināsi viņa horoskopa zīmi!0

Foto: Unsplash

Mēs visi esam dažādi, un katra cilvēka reakcija uz dzīvē notiekošo ir atšķirīga. Tomēr var atrast arī loģisku pieeju un izskaidrojumu katrai rīcībai. To novērot vienmēr ir interesanti! Piemēram, pamēģini kādam nepazīstamam cilvēkam uzdāvināt ziedus.

Tas, kā viņš reaģēs, var pateikt priekšā viņa horoskopa zīmi.

Pirmā grupa

Vērsis 21.04 – 20.05

Dvīņi 21.05 – 20.06

Skorpions 24.10 – 21.11

Šķietami atšķirīgi, bet reakcijas ir ļoti līdzīgas! Saņemot ziedus, šo zīmju pārstāvji rūpīgi sameklēs skaistāko vāzi un novietos tos redzamā vietā. Vēl daudzas dienas tie viņos raisīs smaidu un iepriecinās!

Vērsis: liels materiālists, bet apbrīnojami sentimentāls, ļoti patīk saņemt dāvanas, jo īpaši ziedus (starp citu arī vīriešiem).

Dvīņi: spilgti, viegli un komunikabli, reizēm apbrīnojami virspusēji un vientuļi. Ziedi viņu ieskatā ir nopietnākas attieksmes pierādījums no kāda puses.

Skorpions: noslēpumains un mistisks; viņu reti interesē cilvēki – tikai viņu jūtas un reakcija; viņš būs patīkami pārsteigts, ka kāds cilvēks viņu patiešām mīl un ciena.

Otrā grupa

Auns (21.03 – 20.04)

Strēlnieks (22.11 – 21.12)

Ūdensvīrs (22.01 – 18.02)

Arī šajā grupā ir ļoti atšķirīgas horoskopa zīmes. Bet reakcija atkal būs samērā līdzīga – droši vari gaidīt atbildes dāvanu, tā sacīt, laipnību apmaiņu.

Auns: visjaunākā un aktīvākā zodiaka zīme, neapšaubāmi priecāsies par izrādīto uzmanību un uzreiz skries pēc puķu pušķa, lai uzdāvinātu tev pretī. Kaut vai tāpēc, lai turpinātu komunikāciju ar cilvēku, kuram viņš šķitis interesants.

Strēlnieks: brīvs gars, nekad nevienam nav neko parādā un dod priekšroku attieksmei “laipnība pret laipnību”; viņš nesaprot dāvanas “tāpat vien” – viņam tā ir kaut kāds nosacījums, mīlestības un cieņas simbols, viņš vienkārši centīsies atdot tev “parādu”.

Ūdensvīrs: pieņems kā dabisku velti viņa ģēnijam, prātam un spējām, tomēr noteikti novērtēs un pateiksies tev – cilvēkam, kurš spējis novērtēt viņa spējas pēc nopelniem, jo tas taču nemaz nenotiek tik bieži.

Trešā grupa

Vēzis (21.06 – 22.07)

Jaunava (23.08 – 23.09)

Mežāzis (22.12 – 19.01)

Šīs grupas zīmes ir slaveni ar savu kautrību – ilgi atteiksies no tik nopietnas uzmanības izrādīšanas, bet patiesībā jutīsies ļoti laimīgi. Droši vien mēģinās nedaudz tuvāk iepazīties ar tevi, satuvināties, kļūt draugi.

Vēzis: ļoti jūtīgs, neparasti kautrīgs, īpaši ar nepazīstamiem cilvēkiem; ziedi viņiem ir īpašs simbols un īpaša dāvana.

Jaunava: uzskata, ka nekas nenotiek tāpat vien, viss jānopelna; turklāt Jaunavas darba rutīnā un ikdienas dzīvē ir tik maz skaistuma.

Mežāzis: ziedi konservatīvajam Mežāzim nozīmē kaut ko ļoti nopietnu un saistošu; viņš pacentīsies uzzināt, ar ko viņš tevi ieinteresējis.

Ceturtā grupa

Lauva (23.07 – 22.08)

Svari (24.09 – 23.10)

Zivis (19.02 – 20.03)

Kamēr tu mēģināsi noskaidrot viņu reakciju uz saņemtajiem ziediem, pušķa fotogrāfija jau būs redzama Instagram.

Lauva: publisks un iedomīgs; faktiski tu uzdāvināji ziedus nevis Lauvam, bet viņa imidžam – par to jāuzzina visiem.

Saistītie raksti

Svari: sociālie tīkli ir viena no Svaru esamības formām, internets – liela daļa no viņa informācijas telpas, tāpēc tik svarīgs notikums tūlīt jāapraksta visos viņa profilos.

Zivis: viss skaistais raisa viņās prieka un laimes jūtas; viņas noteikti šajā laimē dalīsies ar saviem draugiem, kas mīl mākslu un skaistumu.

LA.lv