Mobilā versija
+4.5°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
30. septembris, 2012
Drukāt

Uzdod jautājumu neiroloģei Jolantai Kalniņai

jolanta-kalnina13

Līdz 15. oktobrim aicinām uzdot jautājumu Latvijas Multiplās sklerozes centra vadītājai neiroloģei dr. Jolantai Kalniņai.

Latvijas Multiplās sklerozes centra vadītāja dr. Jolanta Kalniņa ir mediķis jau trešajā paaudzē. Profesijas izvēle bija pašsaprotama, medicīna ir neiroloģes aicinājums.

Dr. Jolanta Kalniņa medicīnisko izglītību ieguvusi Latvijas Medicīnas institūtā, Rīgas 7. klīniskajā slimnīcā „Gaiļezers”, kā arī starptautiskos semināros un konferencēs.

Dr. Kalniņa: „Multiplā skleroze ir slimība, ar kuru nevajag nevienu biedēt. Jā, tā ir nopietna slimība, jo skar centrālo nervu sistēmu, tomēr, īstenojot nepieciešamo terapiju, ir iespējama pilnvērtīga pacienta dzīve gandrīz bez nekādiem ierobežojumiem. Svarīgi savlaicīgi pamanīt slimību. Lai to paveiktu, vēlams rūpīgi izturēties pret savu veselību un doties uz pārbaudēm arī tādu simptomu gadījumā kā nogurums, galvas reiboņi, tirpšana. Šie simptomi var būt gan kaut kas pārejošs, gan MS sākums.”

Dr. Jolanta Kalniņa ir Latvijas Multiplās sklerozes asociācijas medicīniskās padomes priekšsēdētāja, Latvijas Neirologu biedrības locekle, Eiropas Neirologu asociācijas biedre, kā arī Eiropas MS izpētes un ārstēšanas komitejas locekle.

Varat uzdot jautājumus par multiplo sklerozi, tās simptomiem, cēloņiem, iemesliem un ārstēšanu, kā arī par ikdienā nepieciešamajām zināšanām, kas vajadzīgas MS pacientiem, sadzīvojot ar slimību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+