×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
16. aprīlis, 2012
Drukāt

Uzdod JAUTĀJUMU neiroloģei Sandrai Vestermanei!

vestermane2

Līdz 30. aprīlim varat uzdot jautājumu klīnikas “Headline” un SIA “DiaMed” neiroloģei Sandru Vestermanei!

 

Sandra Vestermane par sevi: “Esmu beigusi Latvijas Medicīnas Akadēmiju (Rīgas Stradiņa universitāti) un neirologa specialitāti apguvu vēl 4 gadus, mācoties Latvijas Universitātes pēcdiploma izglītības fakultātē rezidentūrā un strādājot P.Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīcā Neiroloģijas klīnikā, kur nodarbos gan ar klīnisko, gan pētniecisko darbu.

Paralēli studijām augstskolā un vēlāk arī jau patstāvīgajam darbam, mani ir interesējusi netradicionālajā medicīnā ar savu pieeju veselības saglabāšanā un slimību ārstēšana. Piemēram, Ājurvēdā, vissenākajā mācība par veselību, kas ir arī Rietumu medicīnas pamats. Otrkārt, psiholoģija vai vēl precīzāk – psihosomatiskā medicīnā, kas ir Rietumu medicīnas nozare, kura šobrīd ļoti strauji attīstās un gūst objektīvus pierādījumus.

Līdz ar to darbā ar pacientiem es izmantoju plašāku skatījumu uz konkrēto problēmu un vēlos paplašināt arī pacientu redzesloku ar mērķi mainīt attieksmi pret slimību. Ārstēt cilvēku, nevis simptomu vai tikai slimību. Jo pastāv filozofisks uzskats, ka slimība tiek dota kā iespēja pārvērtēt vērtības un kaut ko mainīt savā dzīvē. Un mainīt pasauli ap sevi mēs varam tikai sākot paši ar sevi.”
Mans moto: “Es esmu atbildīgs par savu veselību.”
Vairāk par mani: www.e-neirologs.lv

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+