×
Mobilā versija
+9.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
5. augusts, 2016
Drukāt

Uzdod salabot dzesēšanu

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas galvenais ķirurgs docents Haralds Plaudis janvārī, piedaloties Baltijas lielākā operatīvās ķirurģijas centra atklāšanā, kas izmaksāja 19 miljonus eiro, ļoti cerīgi raudzījās uz sakārtoto vidi un atzina, ka tā neapšaubāmi uzlabos uzticību medicīnas sistēmai kopumā. Bet tagad rožainā vīzija ir sašķobījusies, jo gan pašam, gan kolēģiem ir tādi darba apstākļi, kas nenāk par labu veselībai.

Veselības ministre Anda Čakša ir uzdevusi Rīgas Austrumu klīniskajai universitātes slimnīcai novērst radušos situāciju ar salūzušo dzesēšanas iekārtu daudzfunkcionālajā operāciju blokā, informē ministres biroja vadītāja Dace Preisa.

Čakša uzskata, ka slimnīcas valdes pienākums ir nodrošināt personālam atbilstošus darba apstākļus. Tāpēc ministre ir uzdevusi noskaidrot, kāpēc problēma, kas ir bijusi zināma vairākus mēnešus, līdz šim nav atrisināta, kā arī novērst radušos situāciju. Kā iepriekš “Latvijas Avīzei” (“Slimnīcas operāciju zāles kā turku pirtis”, 03.08 numurā) informēja dzesēšanas iekārtas uzstādītājs SIA “Re&Re”, tā sabojāta, slimnīcas darbiniekiem to nepareizi ekspluatējot. Slimnīca šādus apgalvojumus noliedz.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+