Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
18. jūlijs, 2016
Drukāt

Uzdzīve spēļu zālē trīs vīriešiem beidzas izolatorā

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Naktī no sestdienas uz svētdienu ap pulksten 01.30 kādā spēļu zālē Rīgā, Maskavas ielā trīs klienti alkohola reibumā sāka skaļi un neadekvāti uzvesties. Kad apsargs aicināja jaunos vīriešus uzvesties klusāk, starp viņiem izcēlās konflikts. Vīrieši piekāva apsargu un ar krēsla kāju izsita spēļu zāles stiklu.

Apsargs nospieda signalizācijas pogu, lai izsauktu papildspēkus. Notikuma vietā ieradās Valsts policijas Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti, kuri sadarbībā ar apsargiem visus trīs 1992., 1996. un 1973. gadā dzimušos vīriešus aizturēja.

Aizturētie iepriekš nav sodīti.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par huligānismu, ja to izdarījusi personu grupa vai ja tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam vai ar mantas bojāšanu vai iznīcināšanu, vai ar pretošanos varas pārstāvim vai personai, kura vēršas pret sabiedriskās kārtības pārkāpšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Šobrīd visi trīs aizturētie vīrieši atrodas izolatorā.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+