Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
30. janvāris, 2014
Drukāt

Uziet prāvu Latgales “točkām” paredzētu nelegālas dziras apjomu (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Daugavpilī policijas darbinieki otrdien atmaskoja nelegālā alkohola glabātuvi, kurā atrasts un atsavināts vērienīgs daudzums nezināmās izcelsmes alkohola. Dzira bija paredzēta tālākai izplatīšanai vairākās Latgales pilsētu “točkās”, portāls “LA.lv” uzzināja policijā.

Cīņā pret nelegālā alkohola apriti policijas darbinieki šonedēļ pārbaudīja kādas noliktavas telpu vienā no Daugavpils mikrorajoniem, kurā, iespējams, varētu glabāties nelegālās akcīzes preces.

Kratīšanas rezultātā policisti atklāja, ka noliktavā lielos apmēros tiek glabāts nezināmās izcelsmes alkohols, kurš tālāk tiek realizēts alkohola pārdošanas vietās jeb tā sauktajās točkās vairākās Latgales pilsētās.

Kopumā policisti atsavinājuši 9 800 litrus nelegālā spirta, fasētu gan kannās, gan tvertnēs.

Aizdomās par nelegālajām darbībām policija pārbauda 1975.gadā dzimušu vīrieti, kurš jau agrāk nonācis policijas redzeslokā. Uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nu slikti,ļoti slikti ! Tagad policistiem un it sevišķi poliču priekšniekiem nebūs ar ko pabarot savus bērniņus, līdz kamēr nepienāks jauna spirta kontrobandas krava. Bet drīz jau būs — Vaškevičs taču vēl nesēž un tad jau viņš visu noformēs !!!

  2. bet ir taču auksts!!!

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (12)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+