Mobilā versija
+2.7°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
14. aprīlis, 2016
Drukāt

Uzietā kokaīnas kravas vērtība tirgū varētu svārstīties no 2,3 līdz trim miljoniem eiro

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

Uzietā kokaīna kravas vērtība tirgū varētu svārstīties no 2,3 līdz trim miljoniem eiro, intervijā Latvijas Televīzijas “Rīta Panorāmā” ceturtdien sacīja Muitas policijas pārvaldes priekšnieks Edijs Ceipe.

Trešdienas vakarā kokogļu kravā no Paragvajas tika atrasti ap 80 līdz 90 kilogramiem vielas, visticamāk, kokaīna. Latvijas mērogā uzietā narkotiku krava ir milzīga.

“Narkotikām ir divu veidu svars – bruto un neto, kas ir bez iepakojumiem un piemaisījumiem. Tīrais svars atšķiras no kopējā. To varēsim pavēstīt šodien,” sacīja Ceipe. Laboratorijas eksperti vēl strādājot. Ņemot vērā, ka tā ir Latīņamerika, un vizuālais izskats liecina, ka tas, visticamāk, ir kokaīns.

Sadarbība ar citām valstīm notikusi, tomēr “šis gadījums ir mūsu darbinieku operatīvais darbs”, viņš uzsvēra.

Uzietās narkotikas tiks iznīcinātas.

Saistībā ar notikušo aizturēti trīs Latvijas pilsoņi. Ar kokogļu kravu bijusi saistīta Lietuvā reģistrēta kompānija. Iespējams, shēmā iesaistīti vēl vairāki cilvēki.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (59)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+