Latvijā
Novados

Vīrs izšāva salūtu un steidzām uz slimnīcu: Jelgavā pirmais – Robins 0

http://www.jelgavasvestnesis.lv

Šogad pirmais jaundzimušais Jelgavas slimnīcā – puisītis Robins, vēsta pašvaldības medijs “Jelgavas vēstnesis”. Ineses un Laura Fišeru ģimenē tas ir ceturtais bērns.

Mazais Robins ir pirmais un līdz šim vienīgais 2018. gadā dzimušais mazulis Jelgavas slimnīcā, kas pasaulē nāca 1. janvārī pulksten 4.10.

“Tagad mūsu ģimenē ir līdzsvars – divas meitas un divi dēli,” pastāsta Inese. “Dēliņu gaidījām ap 15. janvāri. Jaungada naktī uzklājām galdu, vīrs izšāva salūtu, un tad devāmies uz slimnīcu. Tas tiešām bija negaidīti,” viņa turpina.

Inese arī nosmej – šobrīd ir sajūta, ka mūsu plāns ir izpildīts.

Pērn kopumā Jelgavas slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļā pasaulē nākuši 1020 bērniņi – 533 zēni un 487 meitenes, bet 2016. gads Jelgavas slimnīcā noslēdzās ar 1096 jaundzimušajiem.

Jelgavas pilsētas Dzimtsarakstu nodaļa apkopojusi pērnā gadā reģistrēto bērnu vārdus. 2017. gadā populārākais zēnu vārds Jelgavā – Markuss – šādu vārdu vecāki devuši 13 puišiem, meitenēm pērn visbiežāk dots vārds Sofija.

Jāpiebilst, ka šie vārdi ir nomainījuši vairāku iepriekšējo gadu līderus – Robertu un Alisi, kas šogad palikuši 2. vietā.

LA.lv