×
Mobilā versija
+11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
3. jūlijs, 2014
Drukāt

Uzkops, neuzkops? Atcerēsies, aizmirsīs? (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgā, Vienības gatves un Telts ielas krustojumā, atrodas kapsēta, kurā guldīti Otrajā pasaules karā kritušie krievu puiši. Garām braucot, jau ilgāku laiku vēroju šos kapus un domāju: “Kas gan te notiks pirms 9. maija?

Uzkops, neuzkops? Atcerēsies, aizmirsīs?” Dažas dienas pirms 9. maija, kad ar pilnu jaudu noritēja tingeltangeļa iekārtošana pie “Uzvarētāju” pieminekļa, te atveda zemi un uzkopšana sākās. Taču laika pietrūka, un līdz ar to vēl tagad, kad pagājuši gandrīz divi mēneši, puse kritušo karavīru kapsētas ir neapkopta un slīkst nezālēs.

Tā nu tās lietas ir. Tam, ko vajadzētu Ždanokas kundzei (un citiem viņai līdzīgiem “cīnītājiem” par krievvalodīgo tiesībām Latvijā) tiešām izdarīt un organizēt, lai izdara, viņai nav laika, jo bija jāpiedalās Krimas krievvalodīgo “tiesību” aizstāvēšanā un Krimas autonomijas organizēšanā.

Edgars Vimba Rīgā

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ne tikai Ždanokai,bet arī Rubikam un Ušakovam,kuri ir aktīvi tingeltangeļa dalībnieki un visiem pārējiem salašņām,kuri divas dienas maijā dzerstās un svin Latvijas okupācijas gadadienu,bet par savu tēvu,vectēvu un pārējo krievu karavīru kapa vietām 70 gadu laikā nav pat mēģinājuši parūpēties un tās sakopt.Galvenais ir apkarināties ar medaļām,piedzerties un palepoties ar uzvaru pār “fašistiem”

Draugiem Facebook Twitter Google+