Mobilā versija
+3.5°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
31. augusts, 2015
Drukāt

Uzlabos drošību Rietumeiropas vilcienos

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Rietumeiropas valstu iekšlietu un transporta ministri sanāksmē Parīzē ierosināja rīkot vairāk daudznacionālu policijas patruļu starptautiskos tālsatiksmes vilcienos un pārdot to pasažieriem personalizētas biļetes.

Tiks pastiprinātas arī pasažieru un bagāžas pārbaudes lielākajās dzelzceļa stacijās. Ministru sanāksme Parīzē notika pēc 21. augustā Francijā izjaukta džihādista uzbrukuma ātrvilcienā, kas brauca no Amsterdamas uz Parīzi. Eiropas Savienība 11. septembrī sasauks drošības ekspertu sanāksmi, lai apspriestu ministru ierosinātos pasākumus. “Pasažieru drošība ir mūsu pirmā prioritāte. Protams, mēs nedrīkstam pārspīlēt. Ir svarīgi, lai sabiedriskais transports būtu, cik vien iespējams, atvērts un viegli pieejams,” sacīja ES transporta komisāre Violeta Bulca, kas piedalījās ministru sanāksmē.

Pievienot komentāru

Briselē 25.maijā notiks NATO samits (4)NATO valstu līderi 25.maijā tiksies Briselē pirmajā Ziemeļatlantijas alianses samitā kopš ASV prezidenta Donalda Trampa ievēlēšanas, kurš ir kritiski izteicies par NATO, otrdien paziņoja NATO preses sekretāre.
Draugiem Facebook Twitter Google+