Mobilā versija
+1.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
31. augusts, 2015
Drukāt

Uzlabos drošību Rietumeiropas vilcienos

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Rietumeiropas valstu iekšlietu un transporta ministri sanāksmē Parīzē ierosināja rīkot vairāk daudznacionālu policijas patruļu starptautiskos tālsatiksmes vilcienos un pārdot to pasažieriem personalizētas biļetes.

Tiks pastiprinātas arī pasažieru un bagāžas pārbaudes lielākajās dzelzceļa stacijās. Ministru sanāksme Parīzē notika pēc 21. augustā Francijā izjaukta džihādista uzbrukuma ātrvilcienā, kas brauca no Amsterdamas uz Parīzi. Eiropas Savienība 11. septembrī sasauks drošības ekspertu sanāksmi, lai apspriestu ministru ierosinātos pasākumus. “Pasažieru drošība ir mūsu pirmā prioritāte. Protams, mēs nedrīkstam pārspīlēt. Ir svarīgi, lai sabiedriskais transports būtu, cik vien iespējams, atvērts un viegli pieejams,” sacīja ES transporta komisāre Violeta Bulca, kas piedalījās ministru sanāksmē.

Pievienot komentāru

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu (1) Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (7)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+