Mobilā versija
+3.9°C
Daina, Dainis, Dainida
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
4. septembris, 2012
Drukāt

Uzlabota satiksmes drošība pie izglītības iestādēm

Rīgas domes Satiksmes departaments veicis satiksmes drošības uzlabojumus pie galvaspilsētas izglītības iestādēm. Kopumā Rīgā, lai uzlabotu gājēju un skolēnu drošību, šajā būvniecības sezonā uzstādīti 27 ātruma vaļņi, no tiem septiņi pie izglītības iestādēm.

 

 

Savukārt, lai aizkavētu audzēkņu vēlmi nesankcionēti šķērsot ielu, pie piecām izglītības iestādēm uzstādītas gājēju barjeras, bet marķējums atjaunots uz 38 gājēju pārejām pie Rīgas izglītības iestādēm.

Tāpat šogad ir izbūvētas speciālās apgaismotās gājēju pārejas septiņās Rīgas ielās un papildus tiks izbūvēts apgaismojums vēl 18 gājēju pārejām, kā arī tiks izbūvēts jauns apgaismojums un veikta gājēju pārejas rekonstrukcija vēl astoņos ielu krustojumos. Lai nodrošinātu iespēju droši šķērsot brauktuvi, trīs līdz šim neregulējamas gājēju pārejas rekonstruētas par regulējamām, un ierīkotas divas jaunas neregulējamas gājēju pārejas.

Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāvji atgādina, ka pie 26 Rīgas izglītības iestādēm atpakaļ uzstādītas ātrumu ierobežojošās ceļa zīmes 30 km/h, kā arī līdz 9. septembrim Rīgas pilsētā noteikts ieteicamais braukšanas ātrums 30 km/h.

Satiksmes departaments ir lūdzis Valsts policijai nodrošināt pastiprinātu braukšanas ātruma kontroli Rīgas pašvaldības teritorijā līdz septembra beigām.

 

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+