×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
4. septembris, 2012
Drukāt

Uzlabota satiksmes drošība pie izglītības iestādēm

Rīgas domes Satiksmes departaments veicis satiksmes drošības uzlabojumus pie galvaspilsētas izglītības iestādēm. Kopumā Rīgā, lai uzlabotu gājēju un skolēnu drošību, šajā būvniecības sezonā uzstādīti 27 ātruma vaļņi, no tiem septiņi pie izglītības iestādēm.

 

 

Savukārt, lai aizkavētu audzēkņu vēlmi nesankcionēti šķērsot ielu, pie piecām izglītības iestādēm uzstādītas gājēju barjeras, bet marķējums atjaunots uz 38 gājēju pārejām pie Rīgas izglītības iestādēm.

Tāpat šogad ir izbūvētas speciālās apgaismotās gājēju pārejas septiņās Rīgas ielās un papildus tiks izbūvēts apgaismojums vēl 18 gājēju pārejām, kā arī tiks izbūvēts jauns apgaismojums un veikta gājēju pārejas rekonstrukcija vēl astoņos ielu krustojumos. Lai nodrošinātu iespēju droši šķērsot brauktuvi, trīs līdz šim neregulējamas gājēju pārejas rekonstruētas par regulējamām, un ierīkotas divas jaunas neregulējamas gājēju pārejas.

Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāvji atgādina, ka pie 26 Rīgas izglītības iestādēm atpakaļ uzstādītas ātrumu ierobežojošās ceļa zīmes 30 km/h, kā arī līdz 9. septembrim Rīgas pilsētā noteikts ieteicamais braukšanas ātrums 30 km/h.

Satiksmes departaments ir lūdzis Valsts policijai nodrošināt pastiprinātu braukšanas ātruma kontroli Rīgas pašvaldības teritorijā līdz septembra beigām.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+