Horoskopi un mistika
Horoskopi

Uzlādē savu labsajūtu! Horoskopi 12.janvārim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Šodien ir svarīgi izvēlēties pareizo taktiku. Dienas pirmajā pusē laiku veltīt atpūtai un uzlādēties gan emocionāli, gan fiziski. Dienas otrajā pusē daudzi sajutīs drosmi un spēju rīkoties, arī veiksme nekur nepazudīs. Taču iespējams arī laika trūkums un dažādas neplānotas ķibeles. Svarīgi ir neiesaistīties konfliktos, problēmas risināt racionāli un laipni izturēties pret citiem cilvēkiem.

Auns

No rīta Auni jutīsies kā jau brīvdienas rītā – laiski, slinki un negribēsies mosties agri. Līdzjūtība tiem, kam būs jāiet uz darbu… Savukārt dienas otrajā pusē tu sajutīsi enerģijas pieplūdumu un sev tipisko impulsivitāti. Šodien labvēlīga diena biznesa darījumiem, sportam, randiņiem, ceļojumiem.

Vērsis

Šodien tev gribēsies paveikt kaut kādu avantūru, kas, atklāti sakot, nemaz nebūs raksturīga tev pašam. Kas to ietekmēs? Apstākļi, cilvēki – viss kopā. Patiesībā šodien tu droši vari izrādīt iniciatīvu dažādās sfērās – tev burtiski pieaugs spārni un tu varēsi lidot.

Dvīņi

Dvīņiem nevajadzētu pieņemt nopietnus lēmumus līdz dienas otrajai pusei. Ja tie tiešām ir nepieciešami, konsultējies ar kādu uzticamu un tuvu cilvēku. Neuzņemies vairāk, nekā spēj paveikt.

Vēzis

Šodien tev nāksies pat vairākas reizes izkāpt no savas komforta zonas un pieņemt lēmumus. Turklāt esi gatavs, ka tevi arī kritizēs. Atceries, lai izrādītu iniciatīvu, tev ir jābūt lieliskā formā. Izmanto tuvu cilvēku atbalstu un neatsakies no palīdzības: tieši viņiem šodien tavā dienā ir nozīmīga loma.

Lauva

Lauvām aktīvāka būs dienas otrā puse. Diena kopumā būs veiksmīga, taču rēķinies ar to, ka tev riteņos kāds liks spieķus. Tomēr kopumā šī ir veiksmīga diena, lai tu sāktu piepildīt savas ieceres un sapņus.

Jaunava

Tavs rīts sāksies ar šaubām, pārsteidzoši, ka to iemesls var būt tuvi cilvēki un draugi. Otrajā dienas pusē tu vari atļauties riskēt. Tev palīdzēs ne tikai spēja uzņemties risku, bet arī pieredze, kā arī spēja virzīties pa izvirzīto ceļu. Šodien vari doties uz randiņiem un nodarboties ar sportu.

Svari

Šodien iemācies pielāgoties apstākļiem. Ja dienas pirmajā pusē situācija būs neskaidra, nevajadzētu mesties citā virzienā, nogaidi. Iespējams kāds asāks dialogs ar kādu cilvēku, tomēr pat, ja tas aizies līdz strīdam, nopietnu seku tam nebūs.

Skorpions

Dienas pirmajā pusē tu vari atļauties atpūsties un izklaidēties. Otrā dienas puse no tevis prasīs dažādas aktīvas darbības, kas var “uzdāvināt” arī dažādas ķibeles. Iespējams, tu dosies kādā neplānotā ceļojumā. Uzmanīgi apejies ar naudu – netērējies neplānotiem pirkumiem.

Strēlnieks

Šodien tev zvaigznes iesaka būt zemākam par zāli, klusākam par ūdeni. Kamēr tu ar to esi nodarbināts, dari lietas, kas tevi iedvesmo. Galu galā, tu uzlādēsi enerģiju un uzlabosi pašsajūtu, un būsi tikai ieguvējs.

Mežāzis

No rīta nevajadzētu pārpūlēties. Iespējamas negaidītas ķibeles. Šodien tavs veiksmes noslēpums ir spēja analizēt situāciju ar vēsu saprātu un neļauties pārsteidzīgiem secinājumiem. Izvairies no lielām kompānijām, nevajadzīgas slodzes un riskantām situācijām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ja tu šodien vēlies kaut ko uzsākt, atceries, ka ļoti svarīgi ir plānot to, ko tu darīsi – tas palīdzēs tev nenovirzīties no kursa. Vari pievērsties dažādu dokumentu kārtošanai. Dienas otrajā pusē netraucēti izbaudi sestdienas vakaru – noskaties kādu mīļu filmu un izdzer glāzi vīna.

Zivis

Šodien tu iemācīsies pārvarēt savu nedrošības sajūtu. Tev netrūkst drosmes, tu spēsi rīkoties izlēmīgi. Iespējama papildus peļņa.

 

LA.lv