×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
23. oktobris, 2015
Drukāt

Uzlauž durvis, lai glābtu ģimenē apdraudētu trīs gadus vecu bērnu

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Ilustratīvs foto

Grobiņā likumsargi uzlauzuši durvis, lai glābtu ģimenē apdraudētu trīs gadus vecu bērnu, aģentūra BNS uzzināja policijā.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē ceturtdien tika saņemta telefoniska informācija no jaunas sievietes par konfliktu viņas mātes ģimenē Grobiņā, kura laikā vīrietis ar nazi draudot trīs gadus vecam bērnam. Policija nekavējoties ieradās notikuma vietā.

Dzīvokļa durvis policijas darbiniekiem netika atvērtas un tādēļ, pēc ilgu pārrunu veikšanas caur durvīm, tika pieņemts lēmums lūgt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta palīdzību durvju atgriešanai.

Dzīvoklī atradās sieviete, viņas šķirtais vīrs un abu trīs gadus vecais bērns. Sākotnējā informācija izrādījās neprecīza – vīrietis esot draudējis sievai.

Pēc iekļūšanas dzīvoklī, 1978.gadā dzimušais vīrietis tika aizvests un nogādāts atskurbtuvē, jo atradās spēcīgā alkoholisko dzērienu ietekmē (3,02 promiles), 1975. gadā dzimusī sieviete no alkohola pārbaudes uz vietas atteicās tādēļ tika nogādāta policijā, kur arī viņai konstatēts alkohola apreibums (2,7 promiles).

Dzīvoklī bija ieradusies arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde, kas apskatīja mazuli un konstatēja, ka viņa ar viņu viss ir kārtībā – bērns ir vesels, paēdis, apkopts un mierīgs. Par notikušo tika informēta Grobiņas Bāriņtiesa, kas rūpes par bērnu ļāva uzņemties bērna mātes māsai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+