×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
25. oktobris, 2016
Drukāt

Uzmanību! Cietsirdīga dzīvnieku vairotāja bezatbildīgi dāļā nesocializētus suņus (1)

Foto - www.patversme.lvFoto - www.patversme.lv

Kāda dzīvnieku vairotāju peļņas nolūkā iegādājas par simbolisku samaksu kucēnus un tad pārdod tālāk krietni dārgāk, bet daudzi suņu liktenis izvēršas pavisam citādi, vēsta Juglas dzīvnieku aizsardzības grupa “Labās mājas”.

Tā kā sieviete jau zina, ka ne visus kucēnus vienmēr izdosies iekārtot, tad tie, kas jau pārauguši amizanto bērneļu vecumu, iesēžas viņas mājās, vairojas un, kad suņu bars pārāk liels, tad mēģina jau no “pāraugušajiem” suņiem pa lēto tikt vaļā. Tik viena problēma: visi šie jau gadu, divus vecie suņi ir pilnībā nesocializēti, bīstas no visa, dažs bailēs ir arī ļoti agresīvs.

Tā pagaidām no šīs būtnes ķetnām ir izdabūti četri suņi: nepilnus divus gadus vecās pelecītes Jose un Berija (bija vēl trešā māsiņa, kuras agresiju nespēja mazināt pat pieredzējuši kinologu pūliņi, tāpēc tika pieņemts lēmumus sunīti eitanizēt) un astoņus mēnešus vecā ruducīte Bille.

Jose un Berija piemērotas dzīvei privātmājā ar slēgtu pagalmu un bez maziem bērniem. Bārdainīte Berija ir sirsnīga, komunikabla, apmācāma, sunītei jāceļ pašapziņa; Jose savus cilvēkus mīlēs un vērīgi sargās, kādam nelūgtam viesiem arī brīdinot zobus var parādīt. Ruducīte Bille pat bailēs nerūcinās, viņu ir jāturpina socializēt un apmācīt. Būs mīļa, gudra, uzticīga sunīte, vairāk piemērota dzīvošanai privātmājā ar slēgtu pagalmu un iespēju uzturēties arī iekšā mājās.

Kas attiecas uz vairotāju, šobrīd visas ziņas par viņu ir nodotas gan Pārtikas un veterinārajam dienestam, gan Valsts ieņēmu dienestam – laiks rādīs, vai sekos sodi un liegums turēt dzīvniekus, kuru likteņus vairotāja vienkārši sakropļo.
Par citiem suņukiem ar līdzīgu likteni lasiet šeit.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kārtējā vājprātīgā…

Draugiem Facebook Twitter Google+