Horoskopi un mistika
Horoskopi

Uzmanību, dāmas! Šajās 4 zodiaka zīmēs dzimst visvairāk vāja rakstura vīriešu4

Cilvēces vīrišķā daļa

Jebkurai zodiaka zīme ir gan savas stiprās, gan vājās puses. Tomēr – paraugoties uz cilvēces vīrišķo daļu, vairākas zodiaka zīmes atšķiras ar lielāku vājību daļu, nekā pārējās.

Ja tu neciet vājus vīriešus un vēlies redzēt sev blakus tikai spēcīgus un drosmīgus mačo, tad tev ir jābūt īpaši uzmanīgai iepazīstoties, un ne īpaši jācenšas pagarināt attiecības ar sekojošo zodiaka zīmju pārstāvjiem.

Protams, nevajag viennozīmīgi uzskatīt visus zemāk minēto zīmju vīriešus par vājiem un bezpalīdzīgiem – starp viņiem ir arī spēcīgas personības – taču zodiaka zīme bieži nosaka rakstura iezīmes, kuras cilvēks var neizmantot pašā labākajā veidā.

Zivis

Vīrieši Zivis neizceļas ar īpašību izturību, parasti nav pārāk aktīvi un izlēmīgi, kā arī nereti pārliek uz partneres trauslajiem pleciem nopietnu problēmu risināšanu. Par vairākiem šīs zīmes pārstāvjiem pat saka viņi ir “ne zivs, ne gaļa”. Šķiet, tieši starp Zivju zīmes vīriešiem vāju vīriešu var atrast visvairāk.

Viņi daudz slimo. Dauzi Zivju zīmes vīrieši ir ļoti slimīgi kopš pašas bērnības. Un nav nekāds brīnums, jo viņi dzimst agrā pavasarī, kad daba tikko mostas un pēdējos mēnešos pirms viņu dzimšanas mātēm trūkst saules gaismas un nepieciešamo vitamīnu. Iespējams, lieta nav tikai fizioloģijā, bet arī pašā Zivju raksturā.

Zivis ļoti mīl slimot, lai gan apgalvo pretējo, jo tieši slimības laikā viņi saņem apkārtējo rūpes un uzmanību. Vāji vīrieši Zivis to izmanto, dažkārt ar nodomu simulējot, ka viņi jūtas savārguši. Lai gan slāpju slieksnis ir daudz augstāks, nekā pārējām zīmēm, tāpēc var izrādīties, ka viņiem ir patiešām ļoti slikti.

Vīriešiem Zivīm ir nosliece uz kaitīgiem ieradumiem. Ja tu esi sastapis vismaz vienu vīrieti, kas nemīl iedzert, nesmēķē un nav izmēģinājis dzīvē kādas stiprākas vielas, tev ir paveicies! Tas ir viens no nedaudzajiem spēcīgajām vīriešiem Zivīm, kas ir atturējies no sliktām atkarībām. Kopumā tikpat kā viņiem visiem ir vājība uz dažāda veida psihotropajām vielām, kas ļauj viņiem aiziet no realitātes. Dažkārt atkarības var izpausties arī kā, piemēram, kā kaislība pret datora un azartspēlēm, sievietēm vai banālas televizora skatīšanās. 

Vīrieši Zivis ir ļoti ievainojumi un ātri apvainojas. Pat tad, ja vīrietis Zivis nekad neraud, viņa emocionalitāte var izpausties citādi: melanholijā, skumjos uzskatos un bēdīgā izskatā. Šīs zīmes pārstāvji ir ļoti jūtīgi, viņus ļoti viegli aizvainot. Viņi ļoti slimīgi reaģē uz aizrādījumiem un kritiku, bet pats galvenais – uz ignorēšanu un rūpju un līdzjūtības trūkumu.

Svari

Svariem galvenā planēta ir sievišķā Venera, tāpēc šīs zīmes vīrieši bieži mēdz būt stiprā dzimuma vājie pārstāvji. Viņiem ir sievišķīgi hobiji, viņi tāpat kā sievietes mīl tīksmināties ap sevi un staigāt pa veikaliem, kā arī nemīl uzņemties atbildību.

Vīriešiem Svariem patīk, kad lēmumu uzņemas kāds cits. Lai gan vīrieši Svari mēdz būt maigi un romantiski, viņi bieži izjūt nopietnu diskomfortu, pieņemot svarīgus lēmumus. Tas nedod viņiem pietiekami spēku, bet par vīrišķīgumu šādas īpašības vispār neliecina.

Vīrieši Savri bieži ir nepārliecināti par sevi un ļoti gausi. Vīriešiem Svariem dažkārt diezgan grūti mācīties kopā ar aktīvajām un ugunīgajām dāmām, it īpaši, kad pēdējās prasa no viņām ātrumu un kustību. Svaru gausums bieži vien robežojas ar nepārliecinātību un šaubām, kad “stiprā dzimuma” pārstāvis pastāvīgi domā, izsver un šaubās. Labākajā gadījumā vīrietis tomēr sāk rīkoties vai izdara galīgo izvēli pēc kāda laika, bet parasti izvēlas pašu vieglāko variantu.

Jaunava

Uz vīriešiem, kas dzimuši Jaunavas zīmē, dažkārt skatās ar zināmu neuzticību, jo Jaunava ir sieviešu dzimuma personāžs. Un lai gan šie vīrieši nepavisam neatšķiras ar sievišķīgumu un vāju raksturu, kā daudzi iepriekš minēto divu zīmju pārstāvju, viņus arī nevar pieskaitīt pie stiprām zodiaka zīmēm.

Vīrieši Jaunavas ir pārāk kritiski, īgni un neuzmanīgi. Vīrietis Jaunava bieži meklē, kam piekasīties un ko pakritizēt, kas nepadara viņu pievilcīgu un spēcīgu pretējā dzimuma acīs. Sliktajā gadījumā šāds vīrietis īgņa paliek lepnā vientulībā, nerūpējoties par tiem, kas blakus.

Vīrieši Jaunavas nav spējīgi uz avantūrām. Drosme un avantūrisms – īpašības, kuras ar grūtībām attiecināt uz vīrieti Jaunavu. Parasti šā zodiaka zīmes vīrieši absolūti nemīl avantūras, jo tā ir “rulete”, neprognozējamība un pat bīstamība. Viņi ir pārāk piesardzīgi un aprēķinātāji, bet jebkas nezināms viņus biedē var rada diskomfortu.

Un pat tad, ja Jaunavas zīmes pārstāvis ir dzimis uz Lauvas-Jaunava zīmju robežas, viņš tik un tā paliek lielā mērā praktiķis, nevis vieglprātīgs avantūrists. Iespējams, avantūrisma trūkums var arī neizrādīties vājums, tomēr – ja vīrietis baidās riskēt, norobežojas no jebkādiem eksperimentiem un savā dzīvē nemīl improvizēt, par stipru un drosmīgu viņu var nosaukt ar grūtībām.

Vērsis

Saistītie raksti

Pats galvenais vīrieša Vērša vājums – tā ir izdabāšana savām vājībām. Dažkārt pat pats mērķtiecīgākais un uzņēmīgākais Vērsis var viegli padoties kārdinājumiem, vai nu tas ir gards ēdiens vai skaista sieviete. Jebkurš Vērsis dievina pavāļāties gultā, garšīgi paēst un neko nedarīt viņa sirdij un ķermenim patīkamā atmosfērā. Tomēr – ja tas pārsniedz viņa ambiciozos plānus, tā kļūst par problēmu, jo slinks vīrietis nevar būt stiprs.

Vīrieši Vērši ir skopi un nav gatavi dalīties. Vērsis ir ļoti praktiska zīme, kas zina naudas cenu un prot to krāt. Tomēr nauda var pārvērst vairākus šīs zīmes par vājiem “bagātības vergiem”, kuri gatavi uz visu turības vārdā. Nauda kļūst par dzīves jēgu, un labākajā gadījumā tiek tērēta sev un savai greznajai dzīvei, bet sliktākajā – tikai krāta. Par laimi, šādas patoloģiskas parādības nav sastopamas ne pārāk bieži. Jebkurā gadījumā atkarība no naudas zīmēm Vēršiem ir gandrīz vienmēr.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv