×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
16. decembris, 2016
Drukāt

Uzmanību, indīgs! 7 pazīmes, kā atpazīt emocionālu varmāku (1)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Ir cilvēki, kas spēj saindēt mūsu dzīvi pat tad, ja mēs paši to neapzināmies. Pārbaudiet, vai jūsu apkārtnē nav emocionālu varmāku, jo glābiņš no viņiem ir tikai viens – bēgt, kur acis rāda.

Kas ir emocionāls varmāka
Daži cilvēki ir īsti varmācības profesionāļi. Viņi ņirgājas un pazemo apkārtējos, lai kompensētu savus iekšējos trūkumus; tā viņi ir pieraduši dzīvot un sazināties. Tādus ļaudis sauc par varmākām.

Parasti tiek runāts par varmācīgiem vīriem, taču šis jēdziens ir daudz plašāks – pastāv sievas varmākas, vecāki varmākas, vecmāmiņas un vectētiņi varmākas. Varmāka var būt gan vīrietis, gan sieviete dažādā vecumā un ar dažādu sociālo statusu.

Problēma saskarsmē ar viņiem ir tāda, ka varmākas ne tikai uzspiež otram cilvēkam kaut ko, bet arī liek viņam justies kā melnajai avij un ciest vainas sajūtu. Varmākas upuris saņem vēstījumu: “Tu esi pilnīga niecība, es tevi ienīstu! Un jā – esmu nikns, bet tu esi vainīgs/vainīga, ka novedi mani līdz tādam stāvoklim!”

Nākamajā lapā uzzini septiņas pazīmes, kas raksturīgas šādiem cilvēkiem!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. nedaudz sabiezinātas, bet pamatā diezgan reālas situācijas. Tautā tos dēvē par “smagiem” raksturiem un tie sastopami gandrīz vai ikvienā ģimenē vai darba kolektīvā

Draugiem Facebook Twitter Google+