Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
28. septembris, 2016
Drukāt

Uzmanību: Karavīri formās un ar ekipējumu dosies talkā mājsaimniecībām

Foto no arhīva. Ilustratīvs fotoFoto no arhīva. Ilustratīvs foto

Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadeti 29. un 30.septembrī piedalīsies taktiskajā vingrinājumā “Labie darbi”, sniedzot atbalstu civiliedzīvotājiem mājsaimniecības darbos, tādējādi stiprinot civilmilitāro sadarbību.

Taktiskais vingrinājums “Labie darbi” tiek organizēts ar mērķi pilnveidot kadetu komunikācijas prasmes, uzsākot sarunu ar nepazīstamiem cilvēkiem un sniegt atbalstu sabiedrībai, kā arī veicināt Nacionālo bruņoto spēku un pašvaldību sadarbību. Vingrinājums sniedz iespēju uzlabot arī kadetu fizisko sagatavotību.

Vingrinājuma laikā kadeti nelielās grupās kājām pārvietosies no Gaisa spēku aviācijas bāzes uz Nacionālo aizsardzības akadēmiju, un šī maršruta veikšanas laikā mājsaimniecībās viņiem būs jāizpilda desmit “labie darbi”. Maršrutā ir viens obligātais punkts, kas jāapmeklē visiem – Sociālās aprūpes centrs “Senliepas” Ķeguma novadā, bet pārējos karavīri meklēs paši.

Taktiskajam vingrinājumam ir noteikts laiks, kurā jāizpilda “labie darbi” un jānokļūst līdz noteiktai vietai, kur taktiskais vingrinājums beidzas.

Taktiskais vingrinājums “Labie darbi” norisinās Nacionālās aizsardzības akadēmijas studiju kursa “Gaisa spēku taktika un pretgaisa aizsardzība” ietvaros un vingrinājumā piedalīsies 12 kadeti. Pirmo reizi taktiskais vingrinājums “Labie darbi” tika organizēts 2015.gadā.
Vingrinājums norisināsies Lielvārdes, Ķeguma, Ogres un Ikšķiles pašvaldību teritorijā.

Nacionālie bruņotie spēki lūdz iedzīvotājus būt saprotošiem un atsaucīgiem, un nesatraukties, redzot pārvietojamies karavīrus formas tērpos un ar ekipējumu.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+