Kokteilis
Stilo

Uzmanību! Modē atgriežas “mammu” džinsi no deviņdesmitajiem 16

Esam jau ne reizi vien pārliecinājušies, ka mode ir cikliska un bieži vien atgriežas pie labi aizmirstam aizvakardienas vērtībām, tiesa, gan katru reizi izceļot kādu jaunu aspektu.

Šogad, kā unisonā apgalvo dizaineri un blogeri, atkal mūs sasniedzis jauns evolūcijas spirāles loks, atgriežoties vēl līdz galam neaizmirstajos deviņdesmitajos: sievietēm modē atkal būs savulaik populārie māmiņu džinsi.

Katrai sevi cienošai modes dāmai būtu jāparūpējas, lai vasarā un rudenī tās būtu tavā garderobē.

Tām, kuras nav piedzīvojušas deviņdesmitos gadus, skaidrojums: augsta jostasvieta un uzsvērti brīvs piegriezums, kas pat atgādina izmēru lielāku apģērbu.

Ja esi uzvilkusi džinsus un jūties kā iekāpusi “ne tajā” desmitgadē, tātad izvēle ir pareiza!

Galerijas nosaukums

Šis unikālais modelis veiksmīgi apvieno šķietami savienojamas lietas: komforts brīvā piegriezuma dēļ, sievišķīgums, ko pasvītro augstā jostasvieta un kas piestāv praktiski visiem auguma tipiem.

Protams, no pirmā acu uzmetiena grūti iemīlēties attēlos, kuros modeles demonstrē, ne velti tos iesauca par “mammas džinsiem”.

Brīvā piegriezuma modi aši uztvēra seriālu “Beverlihilza” un “Draugi” veidotāji, un pēc tam māmiņu džinsi ilgi noturējās modes virsotnē.

Un tagad tie atkal būs modē!

Ar ko kopā valkāt šo neparasto modeli, lai neizskatītos pēc meitenes, kas neveiksmīgi izsaimniekojusi mammas skapi?

Saistītie raksti

Lai justos ne tikai ērti, kā prasa jaunākā mode, bet arī skaisti izskatītos, galvenais ar mammu džinsiem nepārcensties.
Pats klasiskākais apvienojums – balts, piegulošs krekls, kas sabāzts biksēs, vai sporta krekliņš. Vari mācīties no pašas Merilinas Monro!

Mūsdienīgāks variants – brīva piegriezuma džinsa jaka, sniegbaltas kediņas vai sporta apavi. Ja vēlies izcelties, riskē un kombinē šādus džinsus ar augstpapēžu laiviņām vai apaviem uz platformas.
Iegādāties māmiņu džinsus iespējams jebkurā populārā interneta veikalā, mazumtirdzniecībā tie nonāks pakāpeniski.

LA.lv