×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
26. jūlijs, 2017
Drukāt

Uzmanību! Pazudis 12 gadus vecais Jānis Puka (7)

Jānis PukaJānis Puka

Valsts policijas Bauskas iecirknis meklē mazgadīgo Jāni Puku, kurš dzimis 2004.gadā.

12 gadus vecais puika 22.jūlijā laikā no plkst.6 līdz plkst.14 izgājis no savas dzīvesvietas Bauskas novadā, Ceraukstes pagastā, “Bekas” un līdz šim brīdim nav atgriezies.

Pazīmes: augums 160 cm garš, vidējas miesas būves, tumši brūni, īsi apgriezti mati, tumši brūnas acis.

Zēns bija ģērbies tumšas krāsas īsos šortos ar baltas krāsas svītrām sānos, pelēkas krāsas T – kreklā (priekšpusē baltas krāsas zīmējumi), galvā zilas krāsas cepure, kurai priekšpusē baltas krāsas emblēma, kājās melnas kedas ar baltu, gumijotu purngalu.

Pēdējo reizi bērns redzēts 22.jūlijā Bauskas novadā, Bauskā, Zaļā ielā 10, Degvielas uzpildes stacijā “Circle K Latvia” ap plkst.23.

Par J.Pukas prombūtni policiju vakar informējusi zēna māte, un nekavējoties tika uzsākti meklēšanas pasākumi. Pagaidām meklēšanas pasākumi nav devuši vēlamo rezultātu un policija lūdz iedzīvotāju palīdzību.

Policija lūdz personas, kuras redzējušas J.Puku vai kurām ir jebkāda cita informācija, informēt policiju par viņa atrašanās vietu zvanot uz tālruni 29910520, 110, 63902100 vai vērsties tuvākajā policijas iestādē personīgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Zēns atradās sveiks un vesels!

  2. Pēdējā laikā tiešām pazūd daudz bērnu. Un ne tikai bērni. Katru dienu kā skaties kāds ir pazudis. Nezinu kā citiem, bet man jau liekas, ka kaut kas dīvains notiek. Moš cilvēku tirdzniecība verdzībai? Nu nav normāli, ka tik bieži pazūd cilvēki. īpaši jau bērni

  3. Un kāpēc šī zēna meklēšanā neiesaista visus spēkus kā to darīja Ivana gadījumā? Ar ko visi citi bērni atšķiras no Ivana?

  4. A kapec mamma paziņoja tikai 25.dat.,ja pazuda 22.tajā??? Varbut regulārs klaiņotājs?

  5. Viņš visticamāk Ērgļos pie Pavāru ģimenes dzer

  6. Kas notiek latvija. Tik daudz berni pazud?

Draugiem Facebook Twitter Google+