Latvijā
Kriminālziņas

Uzmanību piesaistīja uzreiz: Aculiecinieks novērš iespējamo apdraudējumu apkārtējiem 1

Foto-Shutterstock

Valsts policija izteikusi pateicību aculieciniekam, kurš 5.aprīlī ziņoja par vīrieti, kurš Liepājā nepārliecinoši vadīja transportlīdzekli “Ford Fiesta”. Transportlīdzekļa vadītājs ar automašīnu brauca pa zālāju, un jāpiemin, ka automašīnas aizmugurējās durvis bija atvērtas. Aculiecinieks to visu filmēja no mājas balkona un turpināja filmēt notiekošo arī, izejot no mājas.

Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja, ka vadītājs, 1984.gadā dzimis vīrietis, ir gandrīz trīs promiļu reibumā un sēdies pie stūres bez tiesībām, kuras noteiktā kārtībā nav iegūtas.

Šis pats vīrietis pirms trīs nedēļām izdarījis tādu pašu pārkāpumu, vadot transportlīdzekli bez tiesībām un arī gandrīz trīs promiļu reibumā.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un minētais videomateriāls ir nodots amatpersonām kā pierādījums lietas materiālos.

“Šajā gadījumā aculiecinieks, informējot policiju par notikušo, palīdzēja novērst iespējamo apdraudējumu pārējiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Valsts policija aicina iedzīvotājus arī turpmāk ziņot par jebkāda veida pārkāpumiem,” sacīts policijas paziņojā.

LA.lv