×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
18. janvāris, 2017
Drukāt

Uzmanību, sievietes! Šāda uzvedība un izskats var likt izskatīties pēc lauķēm (49)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Jaunas dāmas no provinces bieži vien ļoti vēlas izcelties. Tā kā no pūļa izcelties ir salīdzinoši grūti, tad viņas atrod vistrakākos veidus, kā to izdarīt. Mūsu redakcija šodien padalīsies ar to, ko nevajadzētu darīt, lai par sevi neradītu sliktu priekšstatu.

Gaumes izjūta katram ir citāda, un to nevar iegādāties par naudu. Šoreiz vēlamies pievērst uzmanību sievietēm, kuras tik ļoti mīl izcelties sabiedrībā. Ir zināms arī teiciens, ka ir iespējams aizvest meiteni no laukiem, bet dabūt ārā laukus no meitenes nevar…

UZMANĪBU! Lūgums neņemt šo rakstu pie sirds un neuzskatīt, ka katra provinces meitene ir iedalāma šādā kategorijā; mēs vienkārši sniedzam piemēru tam, kā mēdz būt.

PROVINCIĀLU MEITEŅU VĒRTĪBAS

Pievienot komentāru

Komentāri (49)

 1. Rīgas dāmas domā, ka nav lauķes bet pilsētnieces un ir lietas kursā par pilsētnieču paradumiem ? Smieklīgi :)))))) Salīdziiet Rīgu ar nu kaut vai Maskavu :))))) visas rīdzinieces ir tādas pašas lauķes kā mēs no Vidzemes ;))))))

 2. Šādus rakstus esmu lasījusi par Krievijas lauku meitenēm,kuras ieradušās iekarot Maskavu.Uzskatu,ka šis raksts ir paņemts no turienes,un pārtulkots latviešu valodā, un šis tas pielikts klāt.

 3. Sieviete no pilsētas Atbildēt

  Viņas ģērbjas kā striptīzdejotājas ne tikai krogos, bet pat diezgan nopietnos pasākumos. Pēc šeit minētajām lietām, patiešām, var uzreiz izskaitļot tos lauķu babuļus. Reāli saskan visas pazīmes, kas šeit pieminētas. Un tās vēl arī nav visas…

 4. bravo bravissimo – viņas velk mugurā augstpapēžu kurpes!!!

 5. Pilnīgs sviests! Kā LA ko tādu vispār atļaujas publicēt? Bēdīgi.

 6. Raksta autors varētu būt no laukiem. Prastums spiežas laukā no ikviena teikuma. Starp citu, kurpes mugurā nevelk.

 7. kas tā jums ir par bezgaumīgi manieri izteikties nicinoši par sievieti, kura dzīvo laukos

 8. Vai atminaties, bija laiks, kad katrs portāls, nerunājot par dzelteno presi, katru dienu publicēja kādus jaunus attēlus no Sončikas sabiedriskās spozmes. Tagad beidzot saprotu, šī pāroperētā , bezgaumīgā būtne bija vienkārši prasta lauķe!

 9. Gribēju šo rakstu ieteikt citiem, bet… sametās kauns par slikto latviešu valodu (slikto tulkojumu?) Vispirms jau – kurpes auj kājās nevis “velk mugurā”. Un ir liela atšķirība starp “pastāvīgs” (t.i., nemainīgs) un “patstāvīgs” (tāds,kurš spēj iztikt bez citu palīdzības). Detalizētāk neiztirzāšu, taupot Jūsu un savu laiku.
  Ja jums, cienījamie publicētāji, ir pavirši vai latviešu valodu slikti pārzinoši tulki, tad – sameklējiet taču konsultantus!
  Lai veicas!

 10. Tam autoram laikam kaut kas “saslēdzies” ne tā. Kā vispār var ienākt prātā dalīt šādā veidā sievietes?? Es to pielīdzinātu zināma veida diskriminācijai, aicināšanai uz neiecietību utt., galu galā tā ir tik aizvainojoša, augstprātīga un nicinoša attieksme!!! Kāpēc tiek pieļauta šāda raksts publicēšana, ka kādas konkrētas vietas cilvēki ir pārāki par cilvēkiem no citiem Latvijas reģioniem??Tai pašā laikā tā ir vēršanās pret sievietēm!!! KAS TAS PAR SVIESTU!!!!! Vai te kas nebūtu sakāms kompetentām vailsts institūcijām par šo autoru??

 11. Izklausās pēc pilsētas prestizās preilenes no dižā krējuma 😀

 12. Kāda starpība kurš no kurienes nācis 😀
  Bērnudārzs 😀 Rīga un lielpilsēta 😀 smiekli nāk 😀
  Mēs visi dzīvojam laukos dārgās dāmas, Latvija ir lauki un paldies dievam, ka tā, jo jūs nemaz neapzināties, kas ir dzīve īstā metropolē 😀

 13. Ai, nu tads sviests! Interesanti protams palasit,ipasi par to,ka lauku cilveki neatceras no kurienes nak un kada bijusi ikdiena “dzilajos laukos”??

 14. tizli stereotipi, kas vairak atbilst krievu madamam.

 15. Sasodīta RIDZENIECE Atbildēt

  Vnk super raksts!Un viss teiktais kā naglai pa galvu!Pat lieku galvu ķīlā,ka pārsvarā komentējušas laucinieces,kuras nu jau iespējams sevi sen uzskata par rīdzeniecēm.Un tieši šī trakā aizstāvēšanās viņas nodod.Lauciniece ierodas Rīgā un sitas uz dzīvību un nāvi,lai iekarotu vietu zem saules.Viņas ir nenormāli mērķtiecīgas un jāsaka,ka ši ziņā tiešām izkonkurē Rīgas meitenes.Tikai viņas nesaprot,ka tas ir pirmais,kas viņas arī nodod.Mīļās lauķes,es zinu,ka ar jums ir pilnas ministrijas,bankas un visnotaļ citas labi apmaksātas iestādes.Bet ticiem man,pat nezinu pēc kā,bet jūs pa gabalu atšķiraties no Rīgas meitenēm.Jums uz pieres ir tablo ar lieliem drukātiem burtiem-LAUKI!

  • Labi pateikts! Visi kas streso laikam nepamanija, ka vairakas reizes tika minets nenemt pie sirds un uztvert ar humoru. Sada atieksme tikai parada, ka lauku cilveki kaunas no kurienes pasi nakusi un to es nekad nesapratisu. Vajag lepoties, mums tak ir tik daudz skaisti un vesturiski bagati miesti. Bet izskatas, ka komente tikai “ridzenieces”, kuras nodzivojusas galvaspilseta labi, ja paris gadis.

   • Nez, ko jūs gudrie, superīgie rīdzinieki ēstu, ja nebūtu laucinieku, kuri jūs barotu. Ja mēs pārdotu savas govis un zemi, lai iegādātos D&G somiņu utt.

  • Šī pilsētniece pat neprot pareizi uzrakstīt vārdu – rīdziniece – kur vēl tālāk !!!

  • Sasodītā lauķe, vai vispār zini, ka uz pasaules lielpilsētu fona arī Tu dzīvo laukos?

 16. Man gan kaut kā apraksts izklausās pēc tipiskas rīdzinieces..

 17. Tik stulbu, nekompetentu, ačgārnu rakstu nebiju lasījis vismaz pārdesmit gadus. Vai tad redakcijā žurnālistam nav neviena kolēģa kurš pamanītu, ka tiek apkaunots viss laikraksts ?

 18. Lauku meitenes bieži vien ir daudz jēdzīgākas par pilsētas cacām. Kaunieties, LA, par šādu virsrakstu un problēmas uzstādījumu!

  • Smieklīgākais ir tas, ka tagadējā “Latvijas avīze” vēl pavisam nesen bija “Lauku Avīze”- galvenais lauku dzīves atspoguļotājs ar pilnīgu lauku iedzīvotāju kontingentu abonēšanā un lasīšanā, pateicoties kuriem, tad pārmaiņu laikos arī izdzīvoja. Redzams, ka avīzei ar atmiņu tā slikti, sliktāk kā aprakstītajām lauķēm 🙂 , ātri gan aizmirsies sava vēsture…

 19. ne tikai meitenes no provincem neprot sevi pasniegt,bet ari pilsetnieces it ipasi alkohola ietekme nesaprot ko dara un uzvedas ka govis…

 20. Krievvalodīgajos resursos pilns ar šādiem rakstiem, kuros viņi apsmaida savu pašu mentalitāti. Brīnos, kaut ko tādu lasot šeit. Vietnei godu nedara – liek izskatīties “lēti” 😉

 21. Brīnos, ka šāds raksts lasāms tieši “Latvijas Avīzē”. Saprastu, ja to publicētu kāda izklaides lapele. Parasti lauku meitenes, sievietes neizceļas ar rakstā minētajām īpašībām. Iespējams, ka tā rīkojas noteiktas kategorijas sievietes pilsētās, lai pievilinātu klientus. Un, cien. autor, ja kāds dzīvo laukos, viņš nav nicinoši un augstprātīgi jānosauc par lauķi. Iespējams, daudzi ir cienījamāki un izglītotāki cilvēki par Jums, cienītais (-ā). Vismaz šāda veida raksteļus viņi neatļautos uzskribelēt. Kā saprast šo:”Tās var būt pat mammas vai omītes rotaslietas…”?? Un kas? Tas ir mantojums, ģimenes relikvija, kas ir mīļa un ar savu īpašo vērtību. Vai tad tādas rotaslietas jāglabā tikai kumodes tālākajā nostūrī? No tām jākaunas? Patiešām, vairāk kā dīvains raksts…..

 22. Meitene no laukiem! Atbildēt

  Interesanti no kurām “smalkām aprindām” ir nācis pats raksta autors? Tik toleranti, smalkjūtīgi un uz pētnieciskiem faktiem būvēts raksts- visnotaļ smalki!
  Uzskatu, ka šis ir ļoti paviršs skatījums un žēl ir gan to meiteņu, kuras min autors, gan pašu autoru, ka tik dziļš skatījums un priekšstats radies, ka man kā lasītājam ir jālasa šis raksts.
  Esmu meitene no laukiem un foršiem laukiem – kur kultūras dzīve bij daudz attīstītāka, dzīvāka un par pilsētas un lielpilsētas sabiedriskajām aktivitātēm daudz sirsnīgāka un siltāka. Protams, ka katrā vidē ir savi indivīdi, bet to nevar dominējoši vērst uz daiļā dzimuma pārstāvēm vien un ka tās nāk tikai no laukiem. Absurds!

 23. Pareizi, ka staiga visu vakaru ar vienu glāzīti – nav jau jāpiedzeras.Tās, kas krāsojas,palielina lūpas, krūtis…nav no laukiem. Viņam prieks tam nepietiek līdzekļu. Tās ir meitenes ar zemu pašvērejumu, un tādas ir visur, arī Rīgā.Muļķīgs raksts. Beigu beigās mēs visi esam “no laukiem”, un vēl- visi pilsētnieki cenšas dzīvot laukos.

 24. Piekritu,jums,tas ir ļoti aizkarosi,ja esi lauke,bet no kā atšķiras lielpilsētas mamzele,no dabigas lauku meičas. Man gan tas ir labi zināms,lielpilsētas mamzele līdzinās jauniešu seriālam “Intrigante”kur visi skolas biedri viņu uzskatija par baigi kruto,un pat ar apģērbu izcēlās. Bet ko mēs lauku meičas,mēs tak esam dabīgas a nevis mākslīgas,gan vaigos sartums,un dzīslās lauku gaiss,vai ne tā. Vareja nu raksta autors,vai autore tik kritiski neizsteikties,ar savu atvainojos stulbo izteicienu.:-) 🙂 🙂 🙂

 25. Nekorekts virsraksts un arī tekstā vairākās vietās norādes, ka piedzimt un uzaugt laukos ir brrrriesmīgs kauns.
  Kauns LA!!

 26. Te trapits 100% par ta saucamajam “krievuškam”, nevis par meitenem no provinces..

 27. Nu ja raksts ir veltījums ANETEI SONČIKAI , tad seciānājums ir, ka viņa ir baigākā lauķene. Maija Silava nestāv viņai klāt

 28. Pilsētniece – Anonymous

  Piekrītu, ka šīs īpašības tiešām attiecas uz meitenēm, kuras no Rīgas “nav izbraukušas tālāk par Juglas tiltu”, dzimušas un augušas Rīgā, lepojas ar to, ka dzimušas Rīgā un Vecrīgā klunkurējot augstpapēdenēs, jūtas “kruta”…:)
  Lauku meitenes modes smalkumus mācās pamazām, varbūt sākumā izskatās nedaudz muļķīgi, bet nepārspīlē. Savs stils – tas ir mūža darbs un nekas te nav nosodāms, kā kuram un cik ātri šis process notiek – tas ir ļoti individuāli. Tas attiecas gan uz pilsētniecēm, gan uz lauciniecēm.
  Man bija viena darba kolēģe, kura visiem stāstīja un lepojās ar to, ka ir iedzimta rīdziniece, bet ģērbšanās stils….mmmm

 29. no dziļiem lauku rajoniem Atbildēt

  Kurš idiots šo sarakstījis? :))))) Acīmredzot laukos nekad nav bijis un lauku sievieti acīs nav redzējis. Pārrakstīiis paskvilu par lielpilsētas mauķelēm no kāda 30to gadu žurnāla, šodien šīs īpašības piedēvējot lauku sievietēm.
  Kauns Latvijas Avīzei! Fui un Pē.
  Cenzēsiet?

 30. Nekad nav nācies dzirdēt,ka meitenes no laukiem dotos sevi,,uzlabot”pie plastikas ķirurga! Viņām tādām pseido vajadzībām vai muļķībām neatliek laika,piedevām savu nopelnīto naudu tērēs prātīgi-ar apdomu!…..raksts tik ļoti aplams,ka šķiet-raksta autors/autore nevienu meiteni no laukiem patiesi nav iepazinusi,toties aizskaroši kaut ko samurgojusi!

 31. Tam cilvekam kas to sarakstijis,nav ne mazakaas nojausmas par sievietem laukos….

  • lai nopelnītu sev naudiņu iztika,i raksta pasakas, ko saklausījies apšaubāmās kompānijās, vai arī pats dzēris pienu no pudeles,domājot,ka tas rodas veikalā uz plaukta,par lauku meitenēm šim cilvēkam nav nekādas saprašanas.Cik zināms,cilvēki,tāpat kā meitenes, ir tik dažādi,starp tiem arī rakstā minētās ” “cacas”.

 32. Nu viss ir gluži otrādi !. Tieši rīdziniecēm piemīt visas šīs īpašības un tieksmes !

 33. Nekad nedomāju,ka Latvijas avīze spējīga nolaisties līdz TIK seklam un nožēlojamam rakstam.

 34. Kā kurpes var uzvilkt mugurā? Un kā kaut kāda lauķe no provinces var atļauties plastisko ķirurgu?

 35. Šis pamācošais un izsmejošais raksts ir tikai par pilsētas ielenēm!Kur nu lauķēm līdz tādam līmenim!!!

 36. Nu sāksim ar to,ka visā visumā lielākoties visi te esam laukji. Varētu padomāt,ka Rīga baigā metropole.. 😀

 37. Jā es arī gribēju protestēt pret vārdu “lauķe”, jo kas var būt skaistāks par dabisku meiteni no pļavām un mežiem. Kas zin darba tikuma u.tml.
  Bet šķiet raksts ir labs un tkai virsraksts un foto pagalam maldina.
  Tā jau tas arī ir 🙂 Vienmēr sieviete nepāršaus pār strīpu, esot vienkāršāka, kamēr var iebraukt dziļās vulgaritātes un prastuma “auzās” tipa Maija Silova. Kad velme izlekt ir lielāka par inteliģenci un gaumes sajūtu.
  Bet galvenais vienalga protams ir sirsnība 🙂

 38. Man ļoti patīk lauķes! Sirsnīgas, nevērpj intrigas.

 39. kā naglai uz galvas…:)))!

 40. Kurš lielpilsētas žurnālists vispār ir spējīgs izdomāt ko tik stulbu? Vai varbūt tas arī raksturīgi lielpilsētas žurnālistei (tam), kuri nav izbraukusi no Rīgas tālāk par Juglas tiltu un tādas( i) bieži vien , atverot savu muti ir prastāki par katru ne-rīdzinieku. Un kas vispār tas ir par sugas apzīmējumu – lauķe?

 41. Kurš lielpilsētas žurnālists vispār ir spējīgs izdomāt ko tik stulbu? Vai varbūt tas arī raksturīgi lielpilsētas žurnālistei (tam), kuri nav izbraukusi no Rīgas tālāk par Juglas tiltu un tādas( i) bieži vien , atverot savu muti ir prastāki par katru ne-rīdzinieku. Un kas vispār tas ir par sugas apzīmējumu – lauķe?

Draugiem Facebook Twitter Google+