×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
18. aprīlis, 2017
Drukāt

Uzmanību, šoferīši! Policijai trešdien ir īpašs plāns (34)

Foto: LETAFoto: LETA

Rīt, 19.aprīlī, ceļu policija pievērsīs pastiprinātu uzmanību atļautā braukšanas ātruma ievērošanai, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

No plkst.6 Eiropas ceļu policijas tīkls visās Eiropas ceļu policijas tīkla dalībvalstīs, arī Latvijā, vienlaicīgi rīkos 24 stundu atļautā braukšanas ātruma kontroles maratonu. Ar šādu akciju ceļu policija vēlas pievērst sabiedrības uzmanību, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana rada bīstamību drošai ceļu satiksmei. Tāpat akcijas mērķis ir veikt preventīva rakstura pasākumus, lai atturētu transportlīdzekļa vadītājus no pārkāpumu izdarīšanas.

Pagājušajā gadā ātruma kontroles maratona laikā visā Latvijas teritorijā tika pārbaudīti 2116 transportlīdzekļu vadītāji, no kuriem trešdaļai jeb 709 vadītājiem par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli.

Lai aktualizētu atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanas bīstamību ceļu satiksmē, Valsts policija rīko radošo zīmējumu pasākumu bērniem, kura mērķis ir likt bērniem aizdomāties par jautājumiem, kas saistīti ar ātrumu, tā ievērošanu, un jau agrā bērnībā radīt izpratni par droša ātruma nozīmi ceļu satiksmē.

Lai piedalītos zīmējumu elektroniskajā izstādē, vecākiem bērna uzzīmētais darbs jāiesūta uz e-pastu “san@vp.gov.lv”, norādot autora vārdu, vecumu, skolu un darba nosaukumu.

Zīmējumu iesniegšana pasākumam notiks no 19.aprīļa līdz 28.aprīlim. Pēc tam visi iesūtītie darbi tiks publicēti Valsts policija mājaslapā.

Pievienot komentāru

Komentāri (34)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la-vīzes administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

  ========

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

 2. Atšàvu pusdienlaikā no Rēzeknes līdz lidostai Rīga neredzēju nevienu ekipāžu kas patrulētu. Drusku efektivitātes koeficents pa zemu vai arī butaforija ?

 3. Portams, nostāsies taisnākā, pārredzamākā ceļa posma galā un kasēs rubli aizbildinoties ar drošību.

 4. A man pajaat.Jaaju uz zirga un menti POOO….

 5. resnie tefteļi pārsvīduši ņemsies un glābs budžetu!
  būtu visiem brīvāks laiks, varētu uztaisīt flešmobudienas garumā un pilnīgi visi braukt uz 20.
  poļicaji uzsprāgtu no dusmām. 🙂

 6. kāpēc jāķer,kāpēc jāslēpjas krumos,mikro autobuso utt, kāpēc nevar normāli miergi ar iedgtām bāk ugunim braukt maršrutos ? daudz efektīvāks preventivais darbs būtu 🙂 šodien ķer ! man jau no stresa gribas ātrāk no darba braukt mājās lai nenoķer .

 7. Lai soda arī tos kas velkĀs ar pārāk mazu ātrumu spaidot telefonu.

 8. Eiropas budzeta papildinasanas diena

 9. Pieversiet uzmaniibu ka nevis drosiiba bet aatrums vinjus interesee – tatad jaspdzen ar 90km/h kaut 10 minuutes. Murgs!

 10. Вальс полиция Atbildēt

  Дорогие жители моей страны, кто едет 90 км в час, мне смешно слушать это. Таких единицы . А менты наглеют , с каждым днем. Это большая ОПГ, которые работают в последнее время по беспределу, и крыша у них ксива , особенно в латгалии , гне хранители провопорядка не дают нармпльно жить оставшимся людям, которые здесь не живут, а пытаться выживать

 11. Uztaisiet maratonu un lieciet sakātrot ceļazīmes vietās, kur to izvietošana neatbilst Ceļu satiksmes likuma, CSN, Valsts standartu un citu spēkā esošo vienošanos prasībām. Sakārtojiet vidi, nevis uzmaniet kokos ieaugušu un grūti pamanāmu ceļa zīmju (netiesisku) ievērošanu. Strādājiet cilvēkiem, nevis valsts budžeta pildīšanai ar soda naudām. Tad arī mainīsies attieksme, uzlabosies drošība. Sodiet tos, kuri tīši pārkāpj un sodu pelnījuši, nevis tos, kuri iekrīt dēļ nepilnībām satiksmes organizēšanā un nemāk sevi aizstāvēt.

 12. Atbalstu par visiem 100%! 🙂 Bet tādas akcijas jārīko katru dienu, lai kaut kas mainītos… Negrib latviešu cilvēks dzīvot Eiropā, nu negrib! 😀
  Problēma tanī, ka šobrīd, ja noķer kādu, viņam nav apziņas, ka tas ir ātruma pārsniegšanas dēļ! Viņam vnk nepaveicās, noķēra šoreiz ! Ja noķertu katru reizi, kad pārsniedz, tad reāli cilvēkam aizietu, ka ne jau menti ir kretīni un nav viņa neveiksmīgā diena, viņam vnk zem pedāļa ķieģelis jāpaliek un viss būs labi! 😀

 13. Jāvedā līdzi naļiks kukuļiem

 14. Kuri parkam noteikumus tos es daudzu. Kā saka neapdraud sevi uz ceļa un citus.

 15. Ha,kartejais biznesa plans LV.

 16. Pilnīgi atbalstu

  • Eijiet nahuj stulbie menti un latvijas valdiba nauda truks izlieciet vairak zimes kas buss nakamais ar riten ar bus beaucot japievers atrumam uzmaniba jo ar atlauto atrumu ir jabrau savadak ta nau ieklausanas celu satiksme lohi

  • Eijiet nahuj stulbie menti un latvijas valdiba nauda truks izlieciet vairak zimes kas buss nakamais ar riten ar bus braucot japievers atrumam uzmaniba jo ar atlauto atrumu ir jabrau savadak ta nau ieklausanas celu satiksme lohi

 17. Ārzemēs tā ir akcija, Latvijā tas ir naudas trūkums kas jāsadabū

 18. sodiet vispirms biedru markitānu un tad rīkojiet akcijas kā var uzticēties valsts varai ja daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki par citiem šādus un līdzīgus piemērus varu minēt ne mazums pats esmu grēkojis un par saviem grēkiem samaksājis bet daudzi nekauņas var par citiem pasmieties a ko jūs man izdarīsiet bet dzīvē viss ir relatīvs un arī varenie un nekaunīgie aplauž ragus un vēl tālāk domājot galu galā dzīvei beidzoties būs turpat kur visi kapsētā

 19. Labs par 70 un 50 km/h 🙂

 20. A kāpēc tik ātrumpārkāpējus soda, kāpēc nesoda tos kas atļauto 70 vietā brauc uz 50????? kāpēc dēļ tāda šmurguļa visiem jāvelkas pakaļ, jo tiklīdz apdzīsi, būs ātruma pārkāpšana.

 21. Vajag brīdināt ! Lai mazāk darba !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+