Kokteilis
Mīli

Uzmanies! Ja vīrs bieži izrunā šis trīs frāzes, tava laulība ir apdraudēta 1

Foto – Shutterstock

Esi ievērojusi, ka saskarsmē ar vīru pēdējā laikā iestājies tāds kā rudens (vēl ne ziemas) atsalums? Trīs galvenie vaļi, uz kuriem balstās ikviena laulība: saskarsme, savstarpēja cieņa un pieķeršanās.

Ja esi ievērojusi, ka vīrs bieži atkārto šīs frāzes, atklāti runā par savām izjūtām attiecībā uz to. Viņam vajadzētu izrādīt sapratni un cieņu pret tavām jūtām un viedokli.

1. Man ir garlaicīgi
Laiku pa laikam vērts izmainīt rutīnu. Tu esi apmierināta ar savu dzīvi? Varbūt tu vari izdarīt kaut ko tādu, kas atsvaidzinās jūsu attiecības? Tev derētu laiku pa laikam papūlēties, lai atjaunotu un piešķirtu jaunas krāsas jūsu laulības emocionālajai stabilitātei un savstarpējai tuvībai.

2. Tu nekad nesaproti, ko es saku, vai tu mani nesaproti
Vīrieši un sievietes ir atšķirīgi, kad runa ir par dažu labu skatījumu uz lietām. Tas var laiku pa laikam radīt problēmas saskarsmē. Ja viņš bieži saka, ka esi nepareizi sapratusi, jums abiem jāiemācās vienam otru uzklausīt. Tā ir veiksmīgas laulības atslēga!

3. Tu nekad nemainīsies
Pārmaiņas ir sarežģītas. Ja tavs vīrs vienmēr saka, ka tu nekad nemainīsies, jums vērts parunāt ar viņu un paskaidrot, kāpēc tu rīkojies tā, kā rīkosies. Vēl vairāk – kompromiss ir nepieciešams, jo dzīvesbiedri, lai arī pāris, katrs ir individualitāte un var rīkoties atšķirīgi līdzīgās situācijās.

Saistītie raksti

4. Kāpēc tu neesi tāda…?
Kam vajadzīga salīdzināšana? Ja viņš pastāvīgi salīdzina tevi ar draugu, māsu, savu māti, kolēģi, viņš ne sevišķi ciena to, kāda tu esi kā cilvēks. Tev nevajadzētu apiet šo problēmu, bet censties saprast šādas attieksmes iemeslus.

5. Tu vairs neesi tas cilvēks, kuru viņš iemīlējis
Daudz, daudz izmaiņu notiek, laulībai attīstoties daudzu gadu laikā. Ja tavs vīrs lieto šo frāzi, viņš arī vairs nav tas cilvēks, kurā tu iemīlējies pirms ilga laika.

Jums abiem jāsaprot un jāapzinās šīs pārmaiņas un kopā jāstrādā, lai kopā augtu un, galu galā, kopā novecotu.

LA.lv