Horoskopi un mistika
Ezoterika

Uzmanieties no šīm 5 zodiaka zīmēm: viņi ņem vairāk, nekā dod!0

Foto: Unsplash

Ja jūs kādreiz savā dzīvē esat saticis cilvēku, kam jēdzieni “es vēlos”, “es zinu”, “man vajag” ir biežākie, ko viņi mēdz citiem teikt, nebūtu brīnums, ja šis cilvēks būtu dzimis vienā no šīm piecām zodiaka zīmēm.

Šie cilvēki ir ne tikai egoistiski, bet bieži vien arī augstprātīgi, turklāt attiecībās ar citiem cilvēkiem viņi ņem, nevis dod.

Kuru zodiaka zīmju pārstāvji tie ir?

Auns

Auniem visu patīk darīt pēc sava prāta. Viņi ir darbaholiķi, taču viņi nekad nedarīs to, ko negrib darīt. Viņi tāpat būs gatavi kāpt augstāk un doties tālāk, lai darītu to, kas nodrošina viņiem labumu, pat tad, ja tas sāpinās citus.

Lauva

Lauva ir ļoti pārņemta ar sevi, turklāt gandrīz visu laiku. Šie cilvēki domā tikai par to, ko vēl viņš var dabūt no apkārtējiem. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji jūt, ka viņiem ir privilēģijas būt uzmanības centrā un ļoti to izmanto. Savā labā, protams.

Jaunava

Šie cilvēku spēj uzklausīt kritiku, taču nespēj to pieņemt. Viņi var smieties par kādu bez īpaša iemesla, taču tikai ne to, ja jūs kaut ko pateiksiet par viņiem pašiem… Jaunavām eksistē ētiskās robežas, taču tad, kad viņi tās pārkāpj, robežu vairs nav. Nekādu.

Strēlnieks

Saistītie raksti

Strēlnieki sola daudz vairāk kā spēj patiesībā izdarīt. Turklāt viņi bieži vien neizdara ne minimumu no tā, ko ir apsolījuši. Piedevām viņi ir nepastāvīgi, nepacietīgi un nerūpējas par citiem cilvēkiem, pat vismīļākajiem.

Mežāzis

Mežāzis vienmēr visur un visos vispirms redz vissliktāko, un vēl piedevām – neprot piedot. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji patiesībā ir atbildīgāki par citām zīmēm, kas ir šajā sarakstā, taču tas viņus nepadara par mazāk egoistiskiem. Viņi vienmēr paņems to, ko grib. Pat tad, ja tas piederēs kādam citam.

LA.lv