Mobilā versija
-0.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Svētdiena, 4. decembris, 2016
29. marts, 2016
Drukāt

Uzmanīgāk, kungi! (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Valsts policija ar Latvijas Transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja atbalstu veikusi pētījumu par smagu ceļu satiksmes negadījumu cēloņiem. Pētījums plašs, tādēļ ar tā rezultātiem iepazīstināsim pa daļām, pakāpeniski.

Šoreiz – cietušā gājēja (ik gadus gandrīz puse no visiem satiksmē savainotajiem) portrets.

Re nu – nekāda puiciskuma vai nepietiekamas dzīves pieredzes (ja neskaita to, ka vairāk nekā puse paši nav atestēti transporta līdzekļu vadīšanai). Dāmas ir piesardzīgākas. Un retāk klīst pa ceļiem “šmigā”.

Ko varu darīt es, autovadītājs? Vēl mazliet lēnāk visur, kur apkārtni pilnībā nepārskatu. Liktenīgais sapņotājs var parādīties no jebkura aizsega. Un, par spīti cienījamam vecumam, reizēm zibens ātrumā. Vairāk lietot tālās gaismas (ja vien jums nav augstāk aprakstītā gudrā “Astra”). Paturēt prātā, ka kungu ar pašnāvnieciskām tieksmēm mums diemžēl daudz.

 

cietisgajejs_tab

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kur teikts, ka tas kuram nav autovadītāja tiesību ir slikts gājējs?

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+