Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
29. marts, 2016
Drukāt

Uzmanīgāk, kungi! (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Valsts policija ar Latvijas Transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja atbalstu veikusi pētījumu par smagu ceļu satiksmes negadījumu cēloņiem. Pētījums plašs, tādēļ ar tā rezultātiem iepazīstināsim pa daļām, pakāpeniski.

Šoreiz – cietušā gājēja (ik gadus gandrīz puse no visiem satiksmē savainotajiem) portrets.

Re nu – nekāda puiciskuma vai nepietiekamas dzīves pieredzes (ja neskaita to, ka vairāk nekā puse paši nav atestēti transporta līdzekļu vadīšanai). Dāmas ir piesardzīgākas. Un retāk klīst pa ceļiem “šmigā”.

Ko varu darīt es, autovadītājs? Vēl mazliet lēnāk visur, kur apkārtni pilnībā nepārskatu. Liktenīgais sapņotājs var parādīties no jebkura aizsega. Un, par spīti cienījamam vecumam, reizēm zibens ātrumā. Vairāk lietot tālās gaismas (ja vien jums nav augstāk aprakstītā gudrā “Astra”). Paturēt prātā, ka kungu ar pašnāvnieciskām tieksmēm mums diemžēl daudz.

 

cietisgajejs_tab

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kur teikts, ka tas kuram nav autovadītāja tiesību ir slikts gājējs?

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+