×
Mobilā versija
+10°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
30. maijs, 2016
Drukāt

Uzmeklē skaistu jūgenda detaļu un piedalies konkursā!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Par godu pasaules jūgendstila dienai, ko atzīmē 10. jūnijā, muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” sadarbībā ar Eiropas jūgendstila pilsētu tīklu Reseau Art Nouevau Network (RANN) aicina piedalīties starptautiskā fotokonkursā: “Vēro, fiksē, parādi citiem!”, LA.lv uzzināja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā.

Jūgendstila muzejs aicina rīdziniekus un pilsētas viesus pētīt Rīgas jūgendstila arhitektūru, atrast savu iecienītāko arhitektūras detaļu, piedalīties fotokonkursā un iegūt balvas. Konkursa dalībnieki aicināti iesūtīt fotoattēlus līdz 2016. gada 8. jūnijam uz e-pasta adresi jugendstils@riga.lv ar norādi: “Konkursam “Vēro, fiksē, parādi citiem!””

Iesūtītās fotogrāfijas būs aplūkojamas un vērtējamas mājas lapā, kur balsojumu veiks plašā facebook lietotāju auditorija. Visvairāk skatītāju atzinību saņēmušo attēlu autori iegūs īpašas balvas no RANN koordinācijas biroja un muzeja “Rīgas Jūgendstila centrs”.

Fotoattēlu un objektu skaits nav ierobežots. Konkursam var iesniegt foto attēlus, kas uzņemti gan ar profesionālām fotokamerām, gan mobilajām ierīcēm. Fotoattēla izmēru lūgums piemērot publicēšanai internetā. Attēlam jāpievieno īss apraksts: objekta adrese, foto autora vārds, kā arī kontaktinformācija.

Pasaules jūgendstila diena pirmo reizi tika svinēta 2013. gadā, kad Starptautiskais Jūgendstila pilsētu tīkls Reseau Art Nouveau Network (RANN), kas apvieno divdesmit Eiropas pilsētas, ierosināja pievērst uzmanību jūgendstila kultūras mantojumam un tā saglabāšanai, vienojoties kopīgi svinamā un īpaši tam veltītā dienā.

Publicitātes foto no muzeja “Rīgas Jūgendstila centrs” arhīva – muzeja “Rīgas jūgendstila centrs” ēdamistabas loga vitrāža.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+