×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
20. oktobris, 2016
Drukāt

Uzņēmējs: Centrāltirgus nebrīdinot plāno likvidēt ap 1000 tirdzniecības vietu

Rīgas Centrāltirgus gaļas paviljonā. Foto: LETARīgas Centrāltirgus gaļas paviljonā. Foto: LETA

Rīgas Centrāltirgus, iepriekš nevienu nebrīdinot, nolēmis lauzt nomas līgumus un likvidēt aptuveni 1000 tirdzniecības vietu, aģentūrai LETA sacīja tirdzniecības vietu iznomātāja “KN un partneri” valdes loceklis Armands Gritāns.

“KN un partneri” Centrāltirgus centrālajā daļā apsaimnieko aptuveni 7000 kvadrātmetrus lielu platību, uz kuras uzbūvēts ap 100 tirdzniecības kioskiem, vairākas kafejnīcas, noliktavas.

Šajā teritorijā ir aptuveni 1000 tirdzniecības vietas, kuras iznomātas gan fiziskām, gan juridiskām personām, skaidroja Gritāns.

“Nomas līgumi ar tirgotājiem ir noslēgti līdz 2018.gada beigām, bet pēkšņi uzzinām, ka, nevienu nebrīdinot, nomas līgumi tiks lauzti. Centrāltirgus nekādu informāciju nesniedz, esam tikai dzirdējuši, ka šajā teritorijā tirgum ir savi plāni – viņi grib veidot apstādījumus, bruģēt celiņus,” sacīja Gritāns.

Lai protestētu pret šādu Centrāltirgus rīcību, 31.oktobrī plkst.16 Rīgas Centrāltirgū un 1.novembrī plkst.15.30 Rātslaukumā notiks protesta akcijas, informēja Gritāns.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+