Mobilā versija
Brīdinājums -2.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
18. oktobris, 2014
Drukāt

Uzņēmējs: Latvijā trūkst kvalitatīvas autogāzes (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijā autogāzes kvalitāte ir problēma, jo nav nekādu normu, uz kurām patērētājam balstīties, līdz ar to tiek bojātas mašīnas, arī motors, norāda uzņēmuma “Rīgas Taksometru parks” (RTP) valdes priekšsēdētājs Kaspars Muižnieks.

“Nav īsti, kur pārbaudi veikt, un, ja es to veikšu, pret ko es to attiecināšu, ja nav nekādu normu,” uzsver uzņēmējs.

Viņš norāda, ka kompānija gadu pēc tam, kad bija iegādājusies ar autogāzi darbināmus auto, saskārās ar problēmu, ka Latvijas tirgū esošai gāzei iekšā ir daudz minerāleļļas, un tas bojā gāzes sprauslas. “Mūsu gadījumā sabojāja arī motorus. Tagad esam atraduši risinājumu, kā aizsargāties ar speciāliem gāzes nosēdfiltriem – ik pēc 10 000 kilometru eļļa no filtra tiek nolieta,” skaidro Muižnieks.

Tikai dīkstāvēs 2013.gadā uzņēmums esot zaudējis aptuveni 25 000 latu (35 571 eiro).

Tāpēc šogad uzņēmējs nolēmis iegādājies 17 jaunas automašīnas, kas ir aprīkotas ar dīzeli, jo “ar gāzi esam nedaudz apdedzinājušies”.

Patlaban kompānijā puse mašīnu ir darbināmas ar gāzi.

Kā ziņots, “Rīgas Taksometru parks” pērn strādāja ar 6,2 miljonu eiro apgrozījumu un 409 512 eiro peļņu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

    • Relatīva taisnība – ja pildās briesmīgās vietās ar domu, – tik lētāk, tad var visādus brīnumus sagaidīt. Lukoils un pēdējā laikā arī Statoils tirgo normālu produktu. Esmu tikai patērētājs un nepārstāvu gāzes biznesu.

      • Man ir ko salīdzināt- Norvēģijā un Zviedrijā ar to pašu 40 l balonu nobraucu turpat 100 km vairāk. Ir ar ko salīdzināt

        • Tieši tā,arī Vācijā un Holandē varu nobraukt ar tādu pašu daudzumu gāzes līdz pat 100 km vairāk.Vai valdība nevarētu nodibināt kadu komisiju vai ko citu,kas šo lietu sakārtotu un pārbaudītu.

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+