Mobilā versija
+1.6°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
18. oktobris, 2014
Drukāt

Uzņēmējs: Latvijā trūkst kvalitatīvas autogāzes (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijā autogāzes kvalitāte ir problēma, jo nav nekādu normu, uz kurām patērētājam balstīties, līdz ar to tiek bojātas mašīnas, arī motors, norāda uzņēmuma “Rīgas Taksometru parks” (RTP) valdes priekšsēdētājs Kaspars Muižnieks.

“Nav īsti, kur pārbaudi veikt, un, ja es to veikšu, pret ko es to attiecināšu, ja nav nekādu normu,” uzsver uzņēmējs.

Viņš norāda, ka kompānija gadu pēc tam, kad bija iegādājusies ar autogāzi darbināmus auto, saskārās ar problēmu, ka Latvijas tirgū esošai gāzei iekšā ir daudz minerāleļļas, un tas bojā gāzes sprauslas. “Mūsu gadījumā sabojāja arī motorus. Tagad esam atraduši risinājumu, kā aizsargāties ar speciāliem gāzes nosēdfiltriem – ik pēc 10 000 kilometru eļļa no filtra tiek nolieta,” skaidro Muižnieks.

Tikai dīkstāvēs 2013.gadā uzņēmums esot zaudējis aptuveni 25 000 latu (35 571 eiro).

Tāpēc šogad uzņēmējs nolēmis iegādājies 17 jaunas automašīnas, kas ir aprīkotas ar dīzeli, jo “ar gāzi esam nedaudz apdedzinājušies”.

Patlaban kompānijā puse mašīnu ir darbināmas ar gāzi.

Kā ziņots, “Rīgas Taksometru parks” pērn strādāja ar 6,2 miljonu eiro apgrozījumu un 409 512 eiro peļņu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

    • Relatīva taisnība – ja pildās briesmīgās vietās ar domu, – tik lētāk, tad var visādus brīnumus sagaidīt. Lukoils un pēdējā laikā arī Statoils tirgo normālu produktu. Esmu tikai patērētājs un nepārstāvu gāzes biznesu.

      • Man ir ko salīdzināt- Norvēģijā un Zviedrijā ar to pašu 40 l balonu nobraucu turpat 100 km vairāk. Ir ar ko salīdzināt

        • Tieši tā,arī Vācijā un Holandē varu nobraukt ar tādu pašu daudzumu gāzes līdz pat 100 km vairāk.Vai valdība nevarētu nodibināt kadu komisiju vai ko citu,kas šo lietu sakārtotu un pārbaudītu.

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+