×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
5. jūlijs, 2014
Drukāt

Uzņēmējs Mārtiņš Lauva iedibina savu stipendiju Ventspils Augstskolā (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Ventspils augstkolas bukleti.

Aktīvākajiem Ventspils Augstskolas (VeA) studentiem būs iespēja saņemt stipendiju, kuras mecenāts ir uzņēmējs un VeA absolvents Mārtiņš Lauva, aģentūru LETA informēja VeA mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste Iveta Šķēle.

Stipendija tiks piešķirta studentam par aktivitātēm akadēmiskajā, pētnieciskajā un sabiedriskajā darbā. Uz stipendijas saņemšanu varēs pretendēt ikviens VeA students. Sākot ar 2014.gada rudens semestri, katru gadu tiks rīkota pretendentu pieteikšanās stipendijas saņemšanai, un speciāli izveidota komisija izlems, kuram pretendentam stipendiju piešķirt. Stipendiju saņemt varēs viena akadēmiskā gada garumā.

Stipendijas mērķis ir veicināt studentu aktivitāti dažādās darbības sfērās – gan akadēmiskajā darbībā, gan pētniecībā, gan sabiedriskajā darbā. VeA cer, ka šādas stipendijas piešķiršana būs stimuls aktīvākai studentu darbībai un līdz ar stipendijas ieviešanu tiks ieviesti arī dažādi pozitīvi jauninājumi VeA studentu rīkotajos pasākumos un citās aktivitātēs.

Stipendija katru gadu tiks piešķirta vienam studentam, un tās apmērs gadā būs 1500 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tas ir tas pats tipiņš kuram bija jāsēž ķurķī par kukuli Rīgas Ceļu pārvaldē? Ha..ha..” stiprs” uzņēmējs. Tagad ekonomēs mēnesī 120 eiras lai iekrātu stipenei?
    No tāda sūdu brāļa es pat eiro neņemtu.

Draugiem Facebook Twitter Google+