×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
21. decembris, 2016
Drukāt

Uzņēmēju Henriju Buku-Vaivadu nāve pārsteidz Sanktpēterburgā (5)

Foto - Facebook.comFoto - Facebook.com

Negaidīta ziņa pagājušās nedēļas nogalē pāršalca sociālos tīklus, kad par sava tēva uzņēmēja, jurista un Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes pasniedzēja Henrija Buka-Vaivada (59) pēkšņo nāvi ziņoja viņa dēls Daniēls Buks-Vaivads.

Kā Daniēls atklāj žurnālam „Privāta Dzīve”, tēvs uz Sanktpēterburgu bija devies darba darīšanās un visticamāk nomiris miegā. Arī policija konstatējusi, ka Henrijs Buks-Vaivads miris dabiskā nāvē.

Nav noslēpums, ka uzņēmējs, kurš savulaik grozījies Latvijas miljonāru sarakstos, mīlēja dzīvot ar vērienu un viņa dzīve savulaik arī plaši atspoguļota dažādos Latvijas medijos. 2007. gada vasarā Tobago salā viņš 10 000 latu dārgā ceremonijā apprecējās ar „Vice Miss Globe 99” Lanu Bērendi, kura bija par viņu 18 gadus jaunāka. Toreiz kā mīlestības apliecinājums jaunajai sievai tika briljantiem rotāts Nameja gredzens, bet, atbildot uz jautājumu par bērniem, Henrijs Buks-Vaivads pirms deviņiem gadiem „Privātajai Dzīvei” atbildēja: „Man jau ir četri dēli un meita. Arī Lana par bērniem vēl nedomā”. Viņš ir piecu pieaugušu bērnu – dēlu Džordana, Renāra, Armanda un Daniēla un meitas Dženetes – tēvs.

Ar sievu uzņēmējs savulaik iepazinās portālā „Draugiem.lv”, kur sākotnēji bijuši vien virtuāli paziņas, bet pēc tikšanās attiecības attīstījušās ļoti strauji. Kopā viņi devušies gan uz viseksotiskākajām valstīm, gan medījuši Āfrikā.

Atvadīšanās no Henrija Buka-Vaivada notiks Rīgas krematorijas Lielajā zālē 22. decembrī (ceturtdien) plkst. 14.00.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. kapēc buka bērni tādos dīvainos vārdos nosaukti?

  2. A, kas ir buks vaivods?

  3. Komentētāji, ir nomiris cilvēks, un vienīgais, ko jūs varat, ir zākāt. Kauns!

  4. Izrādās, dzīvnieku slepkava.

  5. Arī par bezjēgā nogalinātām Āfrikas dzīvām radībām ir jāmaksā un ne tikai naudā.

Draugiem Facebook Twitter Google+