Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
6. novembris, 2014
Drukāt

Uzņems filmu par Hitleru 21. gadsimtā (2)

Ekrānšāviņš no deadline.comEkrānšāviņš no deadline.com

Vācu kinostudija “Constantin Film” paziņojusi, ka 8. novembrī sāk darbu pie filmas “Viņš atkal ir klāt” pēc tāda paša nosaukuma grāmatas, ko sarakstījis Timurs Vermešs un kas ir humoristisks stāsts par Hitleru, kurš, zaudējis samaņu pašnāvība smēģinājumā 1945. gadā, attopas 2011. gadā, ziņo portāls deadline.com.

Hitleru tēlos vācu aktieris Olivers Masuči, kurš līdz šim pārsvarā redzēts TV filmās (zināmākā – “Templiešu asinis”, 2004).

Ungāru izcelsmes vācu rakstnieka Vermeša ironiskajā darbā, kas radījis plašas diskusijas par mākslai pieļaujamajām robežām (līdzīgi kā Latvijā mūzikls par Herbertu Cukuru), izdots jau 40 valstīs.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Lieliska, aspratiga gramata – pirmas 2/3 no apjoma. Cerams, ka filmas scenaristi izmainis visai gaudeno romana finalu.

  2. Jā, viņš atkal ir klāt, bet jau Putina izskatā.

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+