×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
30. janvāris, 2013
Drukāt

Uzņemta filma par Latgali


Foto - LETAFoto - LETA

Trīs žurnālisti ‒ Sandijs Semjonovs, Gundars Rēders un Dīvs Reiznieks ‒ izveidojuši filmu par Latgali, lai kliedētu stereotipus par šo reģionu kā depresīvu Latvijas daļu


 

Dokumentālā filma “Latgale. Trīs stāsti” uzņemta pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Latgales plānošanas reģiona pasūtījuma.

Filmā akcentēti Latgales pozitīvie un iedvesmojošie stāsti, lai tie kalpotu par iedvesmu gan Latgales, gan visas Latvijas iedzīvotājiem.

“Ar šo filmu vēlamies kliedēt vismaz dažus no stereotipiem par Latgales reģiona sociāli ekonomisko situāciju un popularizēt reģiona aktualitātes, akcentējot tā potenciālu, attīstības iespējas un vietējās iniciatīvas,” norādījis vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs.

Latgales plānošanas reģiona administrācijas vadītāja Iveta Maļina-Tabūne atzīst: “Jā, Latgalē ir lielāks bezdarbs un nav tik labi attīstīta biznesa infrastruktūra, bet tieši tādēļ mums ir nepieciešams izcelt Latgales reģiona rīcības cilvēkus, kuri, neskatoties uz grūtībām, spēj strādāt ar izciliem sasniegumiem”.

Filmas pirmizrāde notiks rīt, 31. janvārī, plkst. 18 Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas telpās Ūdens ielā 6, Rīgā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+