×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
6. novembris, 2014
Drukāt

“Latvijas Balzamā” izcēlies ugunsgrēks

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

“Latvijas Balzamā” Rīgā, Čaka ielā, ceturtdienas rītā izcēlies ugunsgrēks, pašlaik liesmas jau ir lokalizētas, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Gribuste.

Darbinieki evakuēti pirms glābēju ierašanās.

Ugunsgrēks bija izcēlies ēkas pirmajā stāvā, kur aizdegās paletes ar gatavo produkciju. Liesmas pa transportiera lentu bija nokļuvušas ēkas otrajā stāvā, taču pašlaik tās jau ir likvidētas.

Cietušo ugunsgrēkā nav.

“Latvijas Balzama” Komunikācijas vadītāja Dana Hasana apstiprināja, ka ugunsgrēks ir izcēlies uzņēmuma gatavās produkcijas noliktavā, taču ugunsgrēka cēlonis vēl nav zināms.

“Ugunsgrēks ir izcēlies “Latvijas Balzams” gatavās produkcijas noliktavā Čaka ielā 160. Ugunsgrēka cēloņi vēl nav noskaidroti. Cietušo nav un visi cilvēki ir evakuēti,” sacīja Hasana, piebilstot, ka ugunsgrēka izcelsmes vietā patlaban strādā sešas ugunsdzēsības glābšanas mašīnas un ir izsaukti arī papildspēki.

Pēc viņas teiktā, postījumu apmēri vēl nav zināmi. Uznēmumā solīja vēlāk sūtīt plašāku informāciju.

VUGD norāda, ka pašlaik liesmas ir lokalizētas un turpinās ugunsgrēka seku likvidēšana. Kopējā degšanas platība bija 1000 kvadrātmetri.

Dzēšanas laikā bija ieslēgušās arī uzņēmuma trauksmes sirēnas, kuras pašlaik jau ir izslēgtas.

Valsts policijā aģentūra BNS uzzināja, ka pēc plkst.14 Sapieru ielā satiksme atjaunota pilnībā.

“Latvijas Balzams” ir dibināts 1900.gadā un ir lielākais alkoholisko dzērienu ražotājs Baltijā. Uzņēmums kopumā ražo vairāk nekā 100 dažādu nosaukumu dzērienu. Kompānijas akcijas kotē Rīgas biržas “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+