×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
7. augusts, 2013
Drukāt

Uzņēmumā “Ventspils siltums” gājis bojā strādnieks

Ventspils siltumapgādes uzņēmumā “Ventspils siltums” otrdien, pildot darba pienākumus, gājis bojā katlu operators, aģentūrai BNS pavēstīja uzņēmuma preses sekretāre Inga Aulmane.

Nelaime katlu mājā Talsu ielā 69 notikusi, veicot tehnoloģisko procesu – tīrot ekonomaizera sildvirsmas ogļu katlam ar pārnēsājamo iekārtu – triecienviļņa ģeneratoru. Tūlīt pēc nelaimes gadījuma darbiniekam sniegta pirmā nepieciešamā palīdzība un izsaukti mediķi, taču viņa dzīvību neizdevās glābt, informēja uzņēmuma pārstāve.

Viņa atzina, ka darbinieks uzņēmumā par katlu mašīnistu strādāja kopš 2007.gada un bija speciāli apmācīts veikt darba uzdevumus paaugstinātas bīstamības apstākļos. Ekonomaizeru katlu mašīnists tīra regulāri, gandrīz ik dienu, un reizi divos gados uzņēmumā darbavietā tiek veiktas darba drošības instruktāžas.

Uzņēmuma vadība par notikušo nekavējoties ziņojusi Valsts darba inspekcijai. Par negadījumu informēts arī Valsts policijas Ventspils iecirknis. Nelaimes gadījumu izmeklēs izmeklēšanas komisija, kas noskaidros nelaimes gadījuma cēloņus.

“Ventspils siltuma” vadība izsaka visdziļāko līdzjūtību bojā gājušā darbinieka tuviniekiem un ir gatava sniegt nepieciešamo palīdzību, norādīja Aulmane.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+