Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
15. novembris, 2016
Drukāt

Uzņēmumam izmaksās 450 000 eiro lielu atlīdzību par ugunsgrēkā nopostīto ražotni

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs attēls

Kokapstrādes uzņēmumam “Smiltenes koks” par zaudējumiem, kas radušies septembrī notikušā ugunsgrēka rezultātā, izmaksās 450 000 eiro, informēja apdrošināšanas sabiedrība “Balta”.

“Negadījumus neplāno – tie notiek pēkšņi, un apdrošinātājam ir jāspēj nodrošināt tūlītēju atbalstu. Vēl vairāk – ugunsgrēku rezultātā nodarītie zaudējumi nereti ir ļoti apjomīgi, un to novēršana prasa gan lielus finansiālos līdzekļus, gan laiku. Uzņēmumam tas var nozīmēt uzņēmējdarbības samazināšanu vai pat pārtraukšanu uz nenoteiktu laiku,” skaidro apdrošināšanas kompānijas pārstāvis Ingus Savickis.

Ugunsgrēka rezultātā kokapstrādes uzņēmumā “Smiltenes koks” nodega pamata ražotne, skaidu nosūkšanas sistēmas, ražošanas iekārtas un skaidu bunkuri, tāpēc uzņēmums bija spiests darbu ražotnē apturēt uz nenoteiktu laiku.

Kā norāda SIA “Smiltenes koks” līdzīpašnieks Imants Ūdris, pašlaik uzņēmums darbojas daļējā režīmā, un pilnā apjomā darbība varētu tikt turpināta tikai nākamgad.
SIA “Smiltenes koks” ir kokapstrādes uzņēmums, kas darbojas Smiltenē un nodrošina darbavietas 60 cilvēkiem.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (6)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+