Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
15. novembris, 2016
Drukāt

Uzņēmumam izmaksās 450 000 eiro lielu atlīdzību par ugunsgrēkā nopostīto ražotni

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs attēls

Kokapstrādes uzņēmumam “Smiltenes koks” par zaudējumiem, kas radušies septembrī notikušā ugunsgrēka rezultātā, izmaksās 450 000 eiro, informēja apdrošināšanas sabiedrība “Balta”.

“Negadījumus neplāno – tie notiek pēkšņi, un apdrošinātājam ir jāspēj nodrošināt tūlītēju atbalstu. Vēl vairāk – ugunsgrēku rezultātā nodarītie zaudējumi nereti ir ļoti apjomīgi, un to novēršana prasa gan lielus finansiālos līdzekļus, gan laiku. Uzņēmumam tas var nozīmēt uzņēmējdarbības samazināšanu vai pat pārtraukšanu uz nenoteiktu laiku,” skaidro apdrošināšanas kompānijas pārstāvis Ingus Savickis.

Ugunsgrēka rezultātā kokapstrādes uzņēmumā “Smiltenes koks” nodega pamata ražotne, skaidu nosūkšanas sistēmas, ražošanas iekārtas un skaidu bunkuri, tāpēc uzņēmums bija spiests darbu ražotnē apturēt uz nenoteiktu laiku.

Kā norāda SIA “Smiltenes koks” līdzīpašnieks Imants Ūdris, pašlaik uzņēmums darbojas daļējā režīmā, un pilnā apjomā darbība varētu tikt turpināta tikai nākamgad.
SIA “Smiltenes koks” ir kokapstrādes uzņēmums, kas darbojas Smiltenē un nodrošina darbavietas 60 cilvēkiem.

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+