Mobilā versija
+5.3°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
15. novembris, 2016
Drukāt

Uzņēmumam izmaksās 450 000 eiro lielu atlīdzību par ugunsgrēkā nopostīto ražotni

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs attēls

Kokapstrādes uzņēmumam “Smiltenes koks” par zaudējumiem, kas radušies septembrī notikušā ugunsgrēka rezultātā, izmaksās 450 000 eiro, informēja apdrošināšanas sabiedrība “Balta”.

“Negadījumus neplāno – tie notiek pēkšņi, un apdrošinātājam ir jāspēj nodrošināt tūlītēju atbalstu. Vēl vairāk – ugunsgrēku rezultātā nodarītie zaudējumi nereti ir ļoti apjomīgi, un to novēršana prasa gan lielus finansiālos līdzekļus, gan laiku. Uzņēmumam tas var nozīmēt uzņēmējdarbības samazināšanu vai pat pārtraukšanu uz nenoteiktu laiku,” skaidro apdrošināšanas kompānijas pārstāvis Ingus Savickis.

Ugunsgrēka rezultātā kokapstrādes uzņēmumā “Smiltenes koks” nodega pamata ražotne, skaidu nosūkšanas sistēmas, ražošanas iekārtas un skaidu bunkuri, tāpēc uzņēmums bija spiests darbu ražotnē apturēt uz nenoteiktu laiku.

Kā norāda SIA “Smiltenes koks” līdzīpašnieks Imants Ūdris, pašlaik uzņēmums darbojas daļējā režīmā, un pilnā apjomā darbība varētu tikt turpināta tikai nākamgad.
SIA “Smiltenes koks” ir kokapstrādes uzņēmums, kas darbojas Smiltenē un nodrošina darbavietas 60 cilvēkiem.

Pievienot komentāru

Mazajiem zemniekiem būs 15 000 eiro vienreizējais atbalsts (1)Mazās lauku saimniecības, kuru gada apgrozījums svārstās 2000-15 000 eiro robežās, varēs pretendēt uz 15 000 eiro vienreizējo atbalstu.
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (10)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+