×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
11. jūnijs, 2012
Drukāt

Uzrakstos uz Jeruzalemes holokausta muzeja sienām pauž pateicību Hitleram

Foto - AFPFoto - AFP

Jeruzalemes holokausta muzeja sienas aprakstītas ar saukļiem ivritā, kuros pausta pateicība Ādolfam Hitleram un nosodīts cionisms, pārliecinājās ziņu aģentūras AFP korespondents.

“Paldies tev, Hitler, par tavu brīnišķīgo holokaustu, kuru tu mums noorganizēji. Tikai tā dēļ mēs ANO dabūjām valsti,” lasāms uzrakstā, kas ar aerosola krāsu uzpūsts muzeja “Yad Vashem” Varšavas geto laukumā. Citi uzraksti parādījušies līdzās lopu vagonam, kas muzejā uzstādīts kā atgādinājums tam, kā miljoni ebreju tika no visas Eiropas nogādāti nacistu nāves nometnēs. “Cionistu vadība gribēja holokaustu”, “Ja Hitlera nebūtu bijis, cionisti viņu būtu izgudrojuši”, lasāms citos uzrakstos.

“Cionistu režīma karš nav ebreju tautas karš”, lasāms vēl citā, raisot aizdomas, ka uzrakstus atstājuši margināla ultraortodoksālo jūdaistu grupējuma biedri, kas ir dedzīgi Izraēlas valsts pretinieki. Vēstījumu autori parakstījušies kā “Globālā ciniskā mafija”.

Policijas preses sekretārs Mikijs Rozenfelds apstiprināja notikušā pamata detaļas un norādīja, ka ir uzsākta izmeklēšana. Nav zināms, kas par sienu apķēpāšanu ir atbildīgi – “jaunieši, vandaļi vai cilvēki, kas rīkojušies, citu motīvu vadīti”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+