×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
26. novembris, 2013
Drukāt

Uzraudzīs trīs prokurori (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Jekaterina Kušakova

Ģenerālprokuratūra Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas procesa uzraudzībai piesaistījusi trīs Rīgas tiesu apgabala prokuratūras prokurorus – Jekaterinu Kušakovu, Ando Skalbi un Agri Skradaili.

Ģenerālprokuratūras pārstāve Aiga Šēnberga norādīja, ka Kušakova un Skradailis uzraudzībai norīkoti no 25. novembra, savukārt Skalbe bijis piesaistīts jau 22. novembrī. Kušakova bija valsts apsūdzības uzturētāja slepkavībā apsūdzētā jurista Nikolaja Zikova krimināllietā, kur viņš bija apsūdzēts par 2011. gada februārī kinoteātrī “Citadele” izdarīto slepkavību. Šajā lietā Zikovam piespriests 17 gadu cietumsods. Prokurore cēlusi apsūdzību krimināllietā, kurā medicīnas māsa apsūdzēta par savu bērnu sakropļošanu un nonāvēšanu un kā valsts pārstāve piedalās krimināllietā pret Violetu Žaivoronko, kura apsūdzēta par sava dzīvesbiedra narkologa Igora Kudojara slepkavības organizēšanu. Savukārt prokurors Skalbe figurēja krimināllietā, kurā par divām 2005. gadā izdarītām inkasatoru slepkavībām apsūdzēts savulaik no Lielbritānijas izdotais Latvijas pilsonis Matīss Bite.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kur ir ĀRZEMJU JURISTI – SPECIĀLISTI UZ PĀRBAUDES LAIKU, KAUT VIENS?!?!!!

  2. Un kā ir ar Skalbi ??? Pašam milzīgs kredīts un sieva strādā būvvaldē ? Līdz ar to viss ir skaidrs — vainīgo nebūs ,varbūt atradīs kādu apsargu , jo interešu konflikts Latvijā neeksistē !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+