Latvijā
Sabiedrība

Uzreiz atcerējās “Limuzīnu Jāņu nakts krāsā”: pensionāre Valentīna laimē auto1

Publicitātes foto. Valentīna Lakstīgala laimē auto

Pensionāre Valentīna Jēkabpilī laimējusi auto. Un kā atzīst pati kundze, pēc šās ziņas saņemšanas, prātā bijusi tikai viena doma – gājis kā slavenajā latviešu filmā “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”.

„Dienā, kad man piezvanīja un paziņoja, ka loterijā esmu laimējusi automašīnu, uzreiz atcerējos filmu „Limuzīns Jāņu nakts krāsa”, nu arī es esmu tikusi pie sava limuzīna. Pašai gan autovadītājas apliecības nav, bet man ir divas mazmeitas, kurām būs jāsāk mācīties, lai var braukt,” stāsta loterijas galvenās balvas laimētāja Valentīna Lakstīgala.

Sieviete laimējusi uzņēmuma “Latvijas Maiznieks” rīkotajā loterijā. Tikmēr kā ziņo “Latvijas Loto” pēdējā laikā iespaidīgas naudas summas saņēmuši vēl vairāki cilvēki.

Kundze no Ogres laimē 15 tūkstošus

Kādu kundzi no Ogres pārsteidzis momentloterijas laimests. Loterijas biļetē bija paslēpušies 15 000 eiro, kas ir par 1 eiro iegādātās biļetes maksimālais laimests, informē “Latvijas Loto”.

Kundze, kuras ikdienas darbs aizrit poligrāfijas jomā, pāris biļešu iegādājusies pa ceļam uz mājām, tāpēc atklāt – vai ir kas laimēts – nolēmusi, braucot autobusā. Paņēmusi pirmo biļeti un uz somiņas klusām kasījusi. Pirmajā biļetē uzreiz atklājies laimests. Emocijas nācies apvaldīt, lai pārējie autobusa pasažieri nepadomājot ko nelāgu.

Vīrs neticēja, domājis, ka 1. aprīļa joks

Ilgas kundze no Valmieras tikusi pie 15 000 eiro liela laimesta, informē “Latvijas Loto”.

Kundze stāsta, ka pati skatījusies izlozi LTV ēterā un pārsteigums bijis liels. Kad šo prieka ziņu atklājusi vīram – viņš neesot ticējis, domājot, ka tas ir 1.aprīļa joks.

Pāris laimestu tērēs, lai veiktu remontdarbus savā dzīvesvietā.

LA.lv