Foto – Juris Kalniņš

Uzreiz divi debitanti 0

“Lokomotiv” mačā Jaroslavļā pret Novokuzņeckas “Metallurg” (1:0 papildlaikā) Sprukts spēlēja uzbrucēju otrajā maiņā, kurā viens no viņa partneriem bija Miķelis Rēdlihs, uz ledus aizvadīja 15:48 minūtes, nemetot uz vārtiem, toties uzvarot desmit ripas iemetienos no 12. “Lokomotiv” galvenais treneris Pjotrs Vorobjovs: “Sprukta spēle bija pieklājīga debijas mačam, tomēr vēlos izcelt Rēdlihu, kurš aizvadīja labu spēli. Iespējams, tas ir Sprukta nopelns, jo viņi kopīgā maiņā spēlēja jau toreiz, kad es vadīju Latvijas izlasi, un pēc Sprukta pievienošanas Rēdlihs jūtas atplaucis.”

“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis

Artūrs Kulda darbojās Ufas “Salavat Julajev” aizsargu trešajā pārī mačā Maskavā pret “CSKA” (2:3), izpelnījās lielāko spēles laiku komandā (21:18), uz vārtiem nemeta un otrajā periodā tika sodīts ar divām minūtēm par sitienu ar ceļgalu, tomēr bez bēdīgām sekām. Šovakar “Salavat Julajev” Rīgā cīnīsies pret mūsu “Dinamo”, kas ar 13 spēlēs iegūtajiem 24 punktiem ieņem ceturto vietu KHL Rietumu konferencē, viesi ar 20 punktiem 12 spēlēs – sesto austrumos.

Latvijas izlases aizsargs Jānis Andersons (attēlā), neiekļuvis Čehijas komandā “Dukla”, šonedēļ cenšas izturēt pārbaudi Vācijas otrās līgas klubā Heilbronnas “Falken”. Iepriekšējo sezonu viņš aizvadīja Ukrainā.

HOKEJS

KHL RIETUMU KONFERENCE

1. “SKA” 32 (14 spēlēs), 2. Maskavas “Dinamo” 28 (14), 3. “Donbass” 25 (13), 4. Rīgas “Dinamo” 24 (13), 5. “Medveščak” 23 (14), 6. “CSKA” 21 (14), 7. “Lev” 21 (13), 8. “Spartak” 19 (13), 9. “Atlant” 18 (13), 10. “Lokomotiv” 18 (13), 11. “Vitjazj” 16 (13), 12. Minskas “Dinamo” 13 (12), 13. “Severstaļ” 13 (13), 14. “Slovan” 10 (12).